חיפושדלג על חיפוש
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

מ-"רוקדים עם כוכבים" ל-'וולפסון'!

מ-"רוקדים עם כוכבים" ל-'וולפסון'! (הגדל)

מאשה ובוריס זלצמן, זוג הרקדנים הזכורים היטב מתכנית הטלוויזיה הפופולארית, בחרו להביא לעולם את בנם הבכור במחלקת היולדות של המרכז הרפואי. הזוג והבן הרך שוחררו לביתם לפני ימים ספורים, תוך שהם מרעיפים מחמאות על צוות המחלקה וצוות המיילדות.

 

מרחבת הריקודים - לחדר הלידה. זוג הרקדנים הידוע, מאשה ובוריס זלצמן, חובקים בימים אלו בן בכור, לאחר לידה מוצלחת במחלקת היולדות של המר כז הרפואי 'וולפסון'.

 

מאשה ובוריס זכורים לכולנו מתכנית הריאליטי "רוקדים עם כוכבים", בה הפגינו בהצלחה את כישוריהם הגבוהים. התינוק הרך אמנם רק בראשית הדרך, אבל עם המטען הגנטי הנלווה, כנראה שגם ממנו יהיו ציפיות...

 

לאחר הלידה והתאוששות קלה, שוחררה משפחת זלצמן לביתם ולראשית חיי המשפחה, לא לפני שמאשה ובוריס הודו מכל הלב לצוות מחלקת יולדות ומיילדות, והרעיפו עליהם מחמאות רבות. בהצלחה בהמשך הדרך, ונתראה בלידות הבאות!

א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
עבור לתוכן העמוד