חיפושדלג על חיפוש
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

התאומות מהפגייה חגגו בת מצוות מרגשת ב-'וולפסון'!

התאומות מהפגייה חגגו בת מצוות מרגשת ב-'וולפסון'! (הגדל)
רגעים של אושר ב-'וולפסון' - התאומות תמר ונוגה סטופ נולדו באפריל 2003 במשקל 1.1 ו-1.3 ק"ג, בהתאמה. לאחר תקופה ממושכת וטיפול אוהב, הן שוחררו לביתן ויצאו לחיים. 12 שנים לאחר מכן, הן שבו כדי לחגוג עם צוות הפגייה ולהודות להן!

 

חגיגת בת מצווה מיוחדת במינה: התאומות תמר ונוגה סטופ נולדו אצלנו ב-'וולפסון', לפני כ-12 שנים, באפריל 2003. הן נולדו לפני הזמן, במשקל 1.1 ו-1.3 קילוגרם, וטופלו במשך תקופה ארוכה בפגייה הנפלאה שלנו. לבסוף, הן שוחררו לביתן ויצאו לחיים תוססים.

 

לאחרונה, במסגרת חגיגות בת המצווה של התאומות, הן הגיעו לביקור בפגייה של 'וולפסון', במטרה לחגוג עם צוות הפגייה ולהודות להן על המאמץ הכביר שהשקיעו. מנהל הפגייה, ד"ר דוד קהלת, והאחות האחראית, גילה איסקוב, התרגשו מאוד מהמפגש עם הבנות החמודות.

 

 

מיכל סטופ, אימן של השתיים, סיפרה בהתרגשות: "אנחנו מאוד מאוד מעריכים את העבודה של הפגייה ומודים להם. הם עושים עבודה נפלאה, ואנחנו לא סתם שומרים איתם על קשר, הם אצלנו עמוק בלב. כל ההתייחסות בזמן שהילדות היו בפגייה, גם אליהן וגם אלינו, כל ההתעניינות אחרי ואיך שהם מתעניינים כשאנחנו באים עם הבנות עכשיו. זה באמת צוות מיוחד, שמשקיע את הנשמה".

 

ולנו רק נשאר לברך את הבנות בבריאות שלמה והרבה הצלחה בחייהן כבוגרות!  

 

א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
עבור לתוכן העמוד