חיפושדלג על חיפוש
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

דסטאו סוונך נבחר לעובד מצטיין מטעם ההסתדרות

דסטאו סוונך נבחר לעובד מצטיין מטעם ההסתדרות (הגדל)
עובד המשק המסור של 'וולפסון' זכה לכבוד רב בטקס שערך מרחב ת"א-יפו בארגון העובדים. במהלכו, משפחתו וחבריו לעבודה צפו בסרטון מרגש אודות חריצותו וטוב לבו, ואהבתו הגדולה לריצה. דסטאו - אנו גאים שאתה עובד עמנו!
 
רץ כל הדרך אל הפרס! דסטאו סוונך עובד במחלקת המשק של המרכז הרפואי 'וולפסון' מזה שנים רבות. למן הרגע הראשון, היה אהוב על כולם, ועם הזמן הפך לאחד מעובדי המשק המוכרים והמוערכים  ביותר.
 
ביום שלישי האחרון דסטאו זכה להוקרה גדולה - הוא הוזמן לקבל את פרס העובד המצטיין של ההסתדרות החדשה במרחב תל-אביב יפו, לצדם של 9 עובדים נוספים, מחברות וגופים שונים המאוגדים בהסתדרות. יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן, בירך את הזוכים, וגם מנהל המרכז הרפואי, ד"ר יצחק ברלוביץ, נשא דברים בפני הקהל החגיגי.
 
בהמשך, הוקרנו סרטונים קצרים על כל אחד מן הזוכים, ובו נראתה שגרת עבודתו של דסטאו במחלקת המשק ב-'וולפסון', כמו גם תחביבו הידוע - ריצה למרחקים ארוכים. דסטאו צולם בעודו רץ מביתו שביבנה למרכז הרפואי - ובחזרה, מנהג ידוע שטיפח לפני זמן רב, ומאפשר לו לשמור על כושר ולא לבזבז זמן בהמתנה מיותרת בפקקים...
 
 
לאחר הענקת הפרס והופעה קצרה של הבדרן, אבנר דן, הגיע שלב הצילומים, אך חיש מהר דסטאו חולץ לטובת צילום משפחתי עם אשתו ו-4 ילדיו המקסימים.
 
נאחל לדסטאו, בשם כל משפחת 'וולפסון', יישר כוח ובהצלחה בכל מעשי ידיו - ורגליו!
 
א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
עבור לתוכן העמוד