חיפושדלג על חיפוש
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

ד"ר רונן ברנר מנהל המכון לאונקולוגיה ב'וולפסון'

ד"ר ברנר יחליף את קודמו בתפקיד- ד"ר הנרי הייאט, אשר פרש לגמלאות
ד"ר רונן ברנר מנהל המכון לאונקולוגיה ב'וולפסון'

ד"ר רונן ברנר מונה למנהל המכון לאונקולוגיה במרכז הרפואי 'וולפסון', ויחליף את קודמו בתפקיד, ד"ר הנרי הייאט, אשר פרש לגמלאות.

 

ד"ר ברנר הנו מומחה בעל שם בתחומים של גידולי מערכת העיכול וגידולי ראש וצוואר.

ד"ר ברנר סיים את לימודי הרפואה MD באוניברסיטת תל אביב בשנת 1999, הוא סיים התמחות ברפואה פנימית בבית החולים "שיבא" בשנת 2004 והתמחות באונקולוגיה בבית החולים בילינסון בשנת 2010.

 

ד"ר ברנר הוביל עד כה מספר מחקרים מובילים בתחומים של - אפידימיולוגיה של סרטן, פיתוח אמצעי דימות חדשניים לאבחון ממאירות ופיתוח בדיקות לאבחון מוקדם של סרטן.

 

ד"ר ברנר הנו חבר באיגוד הישראלי לרפואה פנימית,  האיגוד הישראלי לאונקולוגיה ורדיותרפיה ומשמש כחבר בקבוצת גידולי מערכת העיכול בישראל.

 

המכון האונקולוגי ב'וולפסון' משרת אוכלוסייה המונה כ-700 אלף איש, ומצוי בתנופה של התפתחות. לדברי ד"ר ברנר: "קיימת התקדמות עצומה בטיפול במחלות סרטן שונות המאפשרת אחוזי ריפוי גבוהים יותר. בחולים שאינם ניתנים לריפוי, ניתן כיום להאריך את חיי החולים באופן משמעותי תוך שמירה על איכותם".

 

עוד אמר ד"ר ברנר, עם כניסתו לתפקיד החדש:

"שימוש בתרופות חדשות עם יעילות גבוהה ורעילות נמוכה יותר מאפשרת טיפול אונקולוגי יעיל גם באוכלוסיות של קשישים וחולים במחלות כרוניות אחרות.

לכבוד הוא לי לקבל את התפקיד מידיו של ד"ר הייאט שבתקופתו גדל המכון וקלט  כמות כפולה של חולים.

כעת אין צורך לנסוע למרכזים מרוחקים בכדי לקבל טיפול. הטיפולים המתקדמים ביותר ניתנים ב'וולפסון', עם תוצאות טיפוליות מהשורה הראשונה.

ניתן ליחס חלק מההצלחות הטיפוליות גם למדיניות של יחס אישי ודלת פתוחה שמאפשרת מתן מענה לסיבוכים רפואיים מוקדם ככל האפשר.

בכוונתי להמשיך להגדיל ולפתח את המכון קלינית ומחקרית ולהמשיך ולשמר את הגישה האנושית שמאפיינת אותו".

 

 

מנהל המרכז הרפואיד"ר יצחק ברלוביץ,  בירך על מינויו של ד"ר רונן ברנר ואמר: "אני שמח על בחירתו של ד"ר ברנר ומצפה שהוא יכניס רוח חדשה וירחיב את הפעילות לטובת באי השירות האונקולוגי ב'וולפסון'. זהו תחום רגיש הטומן בחובו אפשרויות חדשות של אבחון מוקדם וטיפול. אני מקווה שבזכותו של ד"ר ברנר, המטופלים ייהנו מהחידושים המהפכניים והמסעירים בתחום הטיפול הסרטן".

א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
עבור לתוכן העמוד