חיפושדלג על חיפוש
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

שיתוף פעולה בין המרכז הרפואי 'וולפסון' ומגמת הרפואה של תיכון 'בליך', רמת גן

שיתוף פעולה בין המרכז הרפואי 'וולפסון' ומגמת הרפואה של תיכון 'בליך', רמת גן

השבוע הושק שיתוף פעולה בין המרכז הרפואי 'וולפסון' בחולון לבין מגמת הרפואה בתיכון 'בליך', רמת גן.

במסגרת שיתוף הפעולה תלמידי המגמה בשכבות י' עד י"ב יגיעו לסיורים, ביקורים והרצאות בנושאי רפואה מגוונים, במרכז הרפואי 'וולפסון'.

התלמידים לומדים במגמה טכנולוגית ייחודית בת 15 יחידות לימוד לבגרות, המורכבות מ-5 יחידות במדעי הרפואה, 5 יחידות פרויקט במערכות רפואיות, ו-5 יחידות במקצוע מדעי: ביולוגיה, פיזיקה או כימיה.

 

שיתוף הפעולה התאפשר הודות לד"ר זהבית זיו-נר, סגנית מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון' אשר בין היתר אחראית על נושא שיתוף הפעולה עם מגמות רפואה בתיכונים. המרכז הרפואי 'וולפסון' מקיים שיתופי פעולה דומים גם עם מגמות הרפואה בתיכון 'נבון' בחולון ועירוני י"ב ביפו.

 

במסגרת שיתוף הפעולה עם מגמת הרפואה בתיכון 'בליך', היום (13.1) ביקרו ב'וולפסון' תלמידי כיתות י'-י"ב והאזינו להרצאה מאת ד"ר זוהר לנדאו, מנהלת היחידה לאנדוקרינולוגית ילדים ב'וולפסון', בנושא הורמון הגדילה.

 

אפרת מובשוביץ', רכזת מגמת מדעי הרפואה בתיכון 'בליך', רמת גן:

"אני שמחה על שיתוף הפעולה שנוצר בין בית ספרינו לבין המרכז הרפואי 'וולפסון'. אני מודה לד"ר זיו-נר על כך שיזמה ונכונה לקבל את התלמידים, ומקווה להמשך שיתוף פעולה גם בעתיד.

חלק ניכר מבוגרי ביה"ס נמצאים בימים אלה בעיצומם של לימודי רפואה, והראשונים שבהם כבר משולבים כרופאים בבתי חולים בארץ".

 

א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
עבור לתוכן העמוד