חיפושדלג על חיפוש
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

נשיא קניה בביקור בפרויקט "הצל ליבו של ילד" ב'וולפסון': אקדם שיתוף פעולה להרחבת פעילות העמותה

ביום חמישי האחרון (25.2.16) נערך במרכז הרפואי 'וולפסון' ביקור רשמי של נשיא קניה, אוהורו קניאטה. הנשיא הגיע על מנת להתרשם מפרויקט "הצל ליבו של ילד", הייחודי למרכז הרפואי, ועל מנת לחזק את הקשרים בין מדינתו לבין הפרויקט.
נשיא קניה בביקור בפרויקט "הצל ליבו של ילד" ב'וולפסון': אקדם שיתוף פעולה  להרחבת פעילות העמותה (הגדל)

ביום חמישי האחרון (25.2.16) נערך במרכז הרפואי 'וולפסון' ביקור רשמי של נשיא קניה, אוהורו קניאטה. הנשיא הגיע על מנת להתרשם מפרויקט "הצל ליבו של ילד", הייחודי למרכז הרפואי, ועל מנת לחזק את הקשרים בין מדינתו לבין הפרויקט, אשר עד כה הביא להצלת חייהם של למעלה מ-4,000 ילדים הלוקים בלבם, מלמעלה מ-50 מדינות ברחבי העולם.

בין היתר נכחו במסגרת הביקור - ד"ר יובל לוי, סגן מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון'; סיימון פישר, מנכ"ל עמותת "הצל ליבו של ילד"; פרופ' אריה שכנר, נשיא עמותת "הצל ליבו של ילד"; ד"ר ציון חורי, מנהל טיפול נמרץ ילדים ב'וולפסון' וממייסדי עמותת "הצל ליבו של ילד", עוד נכחו במסגרת הביקור: חבר הוועד המנהל של העמותה אורי קרטס, נציגת "הצל לבו של ילד" בקניה רינה אטיאס וחבר וועדת הביקורת של "הצל לבו של ילד" עמירם ון קלוטן.

ברקע הביקור, בימים אלה מתקיימים הליכים מתקדמים להבאתם של 20 ילדים מקניה, לטיפולי לב מצילי חיים במרכז הרפואי 'וולפסון'. זאת, בנוסף ל-22 ילדים מקניה אשר כבר אושפזו וטופלו ב'וולפסון' לאורך השנים.

ד"ר יובל לוי, סגן מנהל ביה"ח 'וולפסון': "אנו מספקים שירות רפואי לאוכלוסייה המונה כחצי מיליון תושבים, בערים חולון, בת ים, ראשון לציון, דרום תל אביב, יפו ואזור. בו זמנית, אנו מספקים מענה מציל חיים למאות ואלפי ילדים מכל העולם, הלוקים בליבם, ואשר הודות לפרויקט זה, זוכים במתנת החיים. בזה הרגע מאושפזים אצלנו ב'וולפסון' 4 ילדים מקניה הסובלים מפגם בלבם, אשר ללא טיפול רפואי מציל חיים מידי המומחים שלנו וללא הסיוע של פרויקט "הצל ליבו של ילד" לא היו יכולים לשרוד, לאור האפשרויות המוגבלות במדינתם". 
פרופ' אריה שכנר, נשיא עמותת "הצל ליבו של ילד": "ילד הוא ילד, לא משנה מאיפה הוא מגיע, מהי דתו ומה צבע עורו. אצלנו מקבלים טיפול כל ילדי העולם. על כן, פרויקט "הצל ליבו של ילד" מאפשר בנייה של גשרים דיפלומטיים עם מדינות בכל רחבי העולם, ובעיקר מדינות אשר מהוות איום על ישראל". 

בתום הביקור, נשיא קניה סייר במחלקת הילדים ב'וולפסון' ושוחח עם הילדים הקנתיים המאושפזים במחלקה. כמו כן, הוא ביקר בבית הילדים של "הצל ליבו של ילד" בחולון, שם הילדים המגיעים לטיפולי חיים שוהים במהלך תקופת הטיפול וההחלמה בארץ.

הנשיא קניאטה הודה למארחיו על האדיבות, וציין כי התרשם מעבודת הקודש שנעשית במסגרת פרויקט "הצל ליבו של ילד". לדבריו: "זוהי יוזמה נפלאה. אני רוצה לקדם שיתוף פעולה עם גורמים נוספים בכדי לאסוף משאבים אשר יאפשרו את הרחבת פעילות העמותה".א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
עבור לתוכן העמוד