חיפושדלג על חיפוש
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

מנהל בית החולים בדאר א-סלאם, טנזניה, הגיע לביקור בפרויקט "הצל ליבו של ילד" ב'וולפסון'

מנהל בית החולים בדאר א-סלאם, טנזניה, הגיע לביקור בפרויקט "הצל ליבו של ילד" ב'וולפסון'

 על רקע שובה של משלחת הומניטרית במסגרת פרויקט "הצל ליבו של ילד" מ'וולפסון' מטנזניה שבאפריקה,היום (שלישי 15 במרץ) הגיע לביקור רשמי במרכז הרפואי פרופסור מוחמד ג'נבי, מנהל בית החולים (Jakaya Kikwete Cardiac Institute (JKCI בדאר א סלאם, טנזניה. 

פרופסור ג'נבי הוזמן לישראל כאורח של הוועד היהודי האמריקאי (AJC).

לפני יומיים סיים הצוות הרפואי של "הצל לבו של ילד" מהמרכז הרפואי 'וולפסון' שבוע מוצלח של ניתוחי לב וצנתורים מצילי חיים בבית החולים JKCI.
הצוות הרפואי הישראלי עבד בשיתוף פעולה עם הצוות הטנזני שבראשו עומד ד"ר גודווין גודפרי, מנתח לב הילדים היחיד בטנזניה אשר הוכשר ב'וולפסון' על ידי "הצל לבו של ילד" במהלך שש שנים.
יחד עם ד"ר גודווין הוכשרו כעשרה אנשי צוות רפואי טנזני והם כיום מתחילים לטפל בילדים טנזנים חולי לב בצורה עצמאית.

פרופ' ג'נבי פגש את מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון', ד"ר יצחק ברלוביץ בליוויו של מנכ"ל פרויקט "הצל ליבו של ילד", סיימון פישר.
הוא הוזמן לסייר בחדרי הניתוח של המרכז הרפואי, בטיפול נמרץ ילדים ובבית הילדים של "הצל ליבו של ילד" בחולון.

פרופ' ג'נבי הביע את רצונו לשמור על קשר חם עם המרכז הרפואי וולפסון ועם פרויקט "הצל ליבו של ילד" ולקלוט אל בית החולים בניהולו רופאים ומנתחי לב נוספים, אשר הוכשרו ב'וולפסון'.
זאת ועוד, פרופ' ג'נבי התייחס להקמת בית החולים החדש לילדים ב'וולפסון' וציין כי משאלת ליבו היא להקים בבוא היום בית חולים לילדים בצמוד לבית החולים בניהולו, בטנזניה.

 

 

 


 

א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
עבור לתוכן העמוד