חיפושדלג על חיפוש
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון' ד"ר יצחק ברלוביץ' השתתף הבוקר ( 13.9.16) בפאנל בכנס The Medical

מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון', ד"ר יצחק ברלוביץ', השתתף הבוקר ( 13.9.16) בפאנל מיוחד במסגרת כנס  The Medical לסל התרופות 2017 תחת הכותרת : התמודדות עם המחירים המאמירים של התרופות.

 

עווד משתתפים בפאנל:

 

ד"ר נתן לדרמן, מנהל חטיבת הרפואה בקופ"ח המאוחדת.

 

רבקה שובל, לשעבר מנהלת אגף הרוקחות בהדסה.

 

חיליק אבקסיס, מנהל קשרי מסחר בחברת 'טבע'.

 

ד"ר שגב שני, סמנכ"ל רגולציה בניו פארם ומרצה לניהול מע' בריאות באונ' בן גוריון.

 

 

 ד"ר יצחק ברלוביץ':  "ממשלת ישראל חייבת לחשוב באופן שונה. לעבור ממצב של 'כיבוי שריפות' בתחום הבריאות, למצב של השקעה ברפואה מונעת ובדיקות לגילוי מוקדם".

"המו"מ על מחירי התרופות חייב להתנהל באופן מרוכז ע"י מדינת ישראל, כי רק כך ניתן יהיה להוריד את מחירי התרופות, בין לקוחות קופות החולים. מצב לא הגיוני, שמתקיים היום".

 

"עד לפני 50-60 שנה, מה שהגביל את חיי האדם הייתה היכולת הטכנולוגית. היום הגענו לתקופה שבה מה שמגביל אינו היכולת האנושית, אלא מגבלת המשאבים. לכן, היכולת לנצל את המשאבים העומדים לרשתונו הופכת להיות חשובה לא פחות מכל אמצעי רפואי.
אחד הדברים החשובים ביותר הוא לחנך את האנשים שמנהלים את הטיפול בנו, לנצל את המשאבים בצורה יעילה יותר. זה שווה ערך לאבחון בזמן ומתן טיפול לפי הצורך".

 

 

 

 

א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
עבור לתוכן העמוד