חיפושדלג על חיפוש
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

לקראת יום הסוכרת הבינלאומי, ייערך יום עיון בתאריך 11.11.2016 במרכז הרפואי 'וולפסון'

מגיפת הסוכרת ממשיכה לפגוע באוכלוסייה בעולם וגם בארץ. למרות המאמצים הכבירים הנעשים ע"י מדענים, חוקרים, רופאים, אנשי תעשייה ואנשי רפואה רבים בעולם אין רואים עדיין מגמה של עצירת המגיפה.
קיימת הסכמה רחבה מקיר לקיר לגבי חשיבות ההיענות לטיפול מצד החולה. החולה חייב להכיר את מחלתו ואת הדרכים להתמודדות מולה, זה המפתח להצלחה.
לא מספיק לרשום תרופה לחולה עם אין הוא מבין מה היא אמורה לעשות לו וכיצד עליו לנהוג בכדי לייעל את השפעתה. בשנים האחרונות נוספו תרופות חדישות רבות לטיפול בחולי הסוכרת ולכל אחת מהן יתרונות וחסרונות. על הרופא המטפל בחולה הסוכרת לנסות ולהתאים את התרופה המתאימה וההולמת ביותר את החולה הספציפי (רפואה מותאמת אישית), בכל להימנע מהחסרונות ולנצל עד תום את היתרונות של כל תרופה.
מפגש רוטיני רופא - חולה נמשך מספר דקות בלבד בדר"כ ובמהלכו, מבחינה טכנית, אין זמן לדון בפרטים חיוניים אלה.

לקראת יום הסוכרת הבינלאומי ייערך יום עיון בתאריך 11.11.2016 ובמהלכו יועלו נושאים חיוניים הקשורים לטיפולים החדישים ביותר להתמודדות מול מחלת הסוכרת.
היחידה לטיפול בסוכרת ב'וולפסון' מנוהלת ע"י פרופסור חוליו ווינשטיין ( בתמונה ).בנוסף ידובר גם על הזכויות הסוציאליות המגיעות עפ"י חוק לחולי הסוכרת - ע"י עובדת סוציאלית מהיחידה לסוכרת- גב' אתי קרן.
שרית רשיד, אחות סוכרת מוסדית בביה"ח, תציג בפני הקהל את המבנה הסיעודי הייחודי של ביה"ח, מודל לחיקוי, אשר באמצעותו מצליחים לשפר משמעותית את בריאותם של חולי הסוכרת המאושפזים בביה"ח.
ד"ר טלי דיאמנט גנץ, דיאטנית וחוקרת בכירה, תחלק טיפים פשוטים אך משמעותיים לגבי ההתנהגות היום יומית מבחינת תזונה.
במקביל להרצאות, תהיה פתוחה בפני הקהל תערוכה של מוצרים ואביזרים שונים המיועדים ספציפית לחולי הסוכרת, המומלצים ע"י האגודה הישראלית לסוכרת.
האירוע יתקיים במרכז רפואי וולפסון, בניין אשפוז, קומה ק"ע באולם ההרצאות, במקום יוגש כיבוד קל.

הקהל מוזמן להגיע! הכניסה חופשית!!

א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
עבור לתוכן העמוד