חיפושדלג על חיפוש
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

אות על מפעל חיים הוענק לאחות חדר הניתוח הראשית ב'וולפסון' - חיה מוסרי

אות על מפעל חיים הוענק לאחות חדר הניתוח הראשית ב'וולפסון' - חיה מוסרי

חיה מוסרי, אחות חדר ניתוח ראשית במרכז הרפואי 'וולפסון', קיבלה בשבוע שעבר אות על מפעל חיים, וזאת במסגרת אירוע התרמה שנערך לפרויקט "הצל ליבו של ילד" בעיר לוס אנג'לס שבארצות הברית.

האות ניתן לה על ידי ד"ר ליאור ששון, מנהל המחלקה לניתוחי לב-חזה ב'וולפסון' והמנתח הראשי בפרויקט "הצל ליבו של ילד", ומוריס קהאן, מייסד אמדוקס ופילנטרופ.

באותו המעמד הוענק לקהאן תואר כבוד של יו"ר עמותת "הצל ליבו של ילד" העולמי.

 


 

בפרויקט "הצל ליבו של ילד" הסבירו כי "חיה היא לב ליבו של המערך הרפואי של הפרויקט, מזה שני עשורים.
היא מפגינה מסירות אין קץ בעבודתה להצלת ילדים חולי לב מרחבי העולם. תשוקתה, נדיבותה והיושרה המקצועית שלה, יוצאות דופן".

האירוע שהתקיים בלוס אנג'לס, תחת הכותרת "סימפוניה מהלב", הוא השלישי מבין שישה אירועים שיתקיימו ברחבי העולם, בהובלת הזמרת ריטה , אשר מתפקדת בין היתר כשגרירה של רצון טוב של עמותת "הצל לבו של ילד".

באירוע הופיעו גם מליסה מנצ'סטר , התזמורת הסימפונית היהודית של לוס אנג'לס, נגנית הפסנתר אמלי בייר , ליאל קולט והזמר הפלסטיני עלי פאריס.

 

 

  סרטון מן האירוע המכובד:

 

 

 

 

"הצל לבו של ילד" היא עמותה בינלאומית, שבסיסה במרכז הרפואי 'וולפסון' בחולון, הדואגת לניתוחי לב מצילי חיים ומעקב רפואי לילדים ממדינות מתפתחות.
מטרתה של עמותת הצל לבו של ילד היא לשפר את איכות הטיפול הרפואי בילדים חולי לב ממדינות מתפתחות הסובלים ממחלות לב וליצור מרכזי טיפול מיומנים במדינות אלו.
פעילות העמותה מרוכזת סביב המרכז הרפואי 'וולפסון' בחולון והצוות הרפואי של העמותה מפעיל גם מרפאות לב שבועיות, בארץ ובחו"ל, לאבחון מטופלים ולמעקב רפואי.
"הצל ליבו של ילד" מפעילה ב'וולפסון' תכניות הכשרה לרופאים ולאחיות ממדינות מתפתחות ומובילה משלחות כירורגיות לימודיות למדינות השותפות בעולם השלישי.
עד כה, העמותה הצילה יותר מ 4,000 ילדים ממדינות אפריקה, דרום אמריקה, אירופה, אסיה והמזרח התיכון והכשירה למעלה מ- 100 אנשי צוות רפואי מדינות אלו.

בתמונה: אחות חדר הניתוח הראשית ב'וולפסון', חיה מוסרי , מקבל אות על מפעל חיים מידי ד"ר ליאור ששון , מנהל מח' ניתוחי לב חזה, באירוע התרמה שהתקיים בלוס אנג'לס.


א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
עבור לתוכן העמוד