חיפושדלג על חיפוש
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

במרכז הרפואי 'וולפסון' נערך כנס בנושא : 'חידושים בניתוחי הרזייה' במסגרת 'שישי בוולפסון'

במרכז הרפואי 'וולפסון' נערך כנס בנושא : 'חידושים בניתוחי הרזייה' במסגרת 'שישי בוולפסון'


הכל על ניתוחי הרזיה במסגרת 'שישי בוולפסון'


בכנס בנושא ניתוחי הרזיה, אשר נערך במרכז הרפואי 'וולפסון' ביום שישי האחרון (21.4.17), במסגרת פרויקט 'שישי בוולפסון' המחבר בין רופאים לקהילה, השתתפו רופאים מומחים מתחום הכירורגיה, הכירורגיה הפלסטית והטיפול בסוכרת. בנוסף, מטופלים מרוצים הגיעו כדי לספר על השינוי הדרמטי בחייהם, לאחר שעברו ניתוח בריאטרי ('קיצור קיבה') וניתוחים פוסט-בריאטריים, לכריתת עודפי העור ופיסול הגוף.

 בין הדוברים בכנס;
ד"ר מרדכי שמעונוב, מנהל המרכז הבריאטרי ב'וולפסון':
"כשאדם שמן מחליט לעשות שינוי, לנו יש הכלים לסייע בידיו. אנו מתאימים את הפתרונות ניתוחיים לפי הפרופיל האישי המדויק.  עד כה בוצעו בעולם למעלה מ-10,000 ניתוחי מיני-מעקף קיבה, והתוצאות מצוינות. בארץ בוצעו למעלה מאלף ניתוחים, באחוזי הצלחה גבוהים, וההחלמה - מהירה".


 

 


פרופ' חוליו וינשטיין, מנהל היחידה לטיפול בסוכרת ב'וולפסון':

"השמנת יתר זוהי מחלה ויש לטפל בה, על מנת למזער נזקים עתידיים. לצערנו, בחברה שבה אנו חיים ובתנאים הבלתי ידידותיים כיום, יותר מ-90% מהאנשים לא מצליחים לאמץ עקרונות של אורח חיים בריא לאורך זמן ולשמור עליהן. לעומת זאת, הניתוח הבריאטרי מאפשר לפלח לא מובטל של חולים להצליח; לשפר את בריאותם ולשמור על ההישג לאורך שנים".


 

 


ד"ר יעקב פרנד, מנהל היחידה לכירורגיה פלסטית ב'וולפסון';

"ניתוח לפיסול הגוף וכריתת עודפי העור מיועד למטופלים שהשילו ממשקלם 25 ק"ג לפחות. ברוב המקרים מתקבלות תוצאות מצוינות והמנותחים מעידים על שביעות רצון גבוהה, הן מבחינה רפואית והן ברמת דימוי הגוף. האזורים השכיחים הנם אזור השדיים, הזרועות, הבטן, הישבן והירכיים. התוצאות נשמרות למשך שנים, אך נדרשת הקפדה על אורח חיים בריא".

 


דליה המאירי, מנהלת לשכת הסיעוד ב'וולפסון', שעברה ניתוח קיבה:

"הניתוח שינה את חיי. לפניו הייתי חסרת כוחות ולא יכולתי לבצע את הפעולות הפשוטות ביותר. היום אני מלאת אנרגיות, מטיילת בטבע וחשה מאושרת. מאז שרזיתי, במקום לקנות צעיפים, אני קונה בגדים". 

 

 

 


שלומי הרט, מנטור קבוצת תמיכה, שעבר ניתוח לפיסול הגוף:
"אחרי הירידה התלולה במשקל, נוצרו אצלי עודפי עור גדולים. כבר הייתי רזה, אבל הפריע לי שעדיין היה לי חזה בולט. החלטתי שאני הולך עם הניצחון שלי עד הסוף וכך הגעתי אל ד"ר פרנד, מנהל הפלסטיקה ב'וולפסון'. נותחתי בערב, בבוקר שוחררתי - למחרת כבר חזרתי לעבודה".

ביום שישי האחרון (21.4.17) התקיים במרכז הרפואי 'וולפסון' כנס בנושא חידושים בניתוחי הרזיה. הכנס התקיים במסגרת הפרויקט 'שישי בוולפסון', שנועד לחבר את הקהילה סביב בית החולים לנושאי אורח חיים בריא ולאפשר להם נגישות למומחים מתחומי רפואה מודרניים שונים.
הכנס הופק ביוזמתם של הנהלת המרכז הרפואי; חברי הוועדה המוסדית לקידום בריאות בהובלתם של יו"ר הוועדה פרופ' חוליו ויינשטיין, מנהלת הסיעוד לידיה ריחני ומנהל המרכז הבריאטרי והמחלקה לכירורגיה א', ד"ר מרדכי שמעונוב, בשיתוף ובתמיכה של קרן המחקרים בהנהלתה של איריס לוונשטיין.
במסגרת הכנס ניתנו הרצאות מפי מומחי המרכז הרפואי 'וולפסון', בנושאים – "התסמונת המטאבולית", "הכל על ניתוחים בריאטריים" ו- "עיצוב הגוף לאחר ניתוח בריאטרי".

 

 
משתתפי הכנס נחשפו לשיח מיוחד עם מטופלים אשר עברו ניתוחי הרזיה וניתוחים לעיצוב הגוף, אשר שיתפו את הקהל בניסיונם האישי והשיבו לשאלות המשתתפים. בסיום הכנס נערך פאנל מומחים בהשתתפות מרצי הכנס ודיאטנית קלינית, במסגרתו נענו סוגיות הקשורות לניתוחי הרזיה, תזונה נכונה לאחר הניתוח ואורח חיים בריא.
במסגרת הכנס עמדו לרשות קהל המבקרים דוכנים של תזונה נבונה ואורח חיים בריא בראשותה של הדיאטנית הקלינית ב'וולפסון' - ענת כהן, עמדת ייעוץ רפואי מקדם בריאות בניהולו של ד"ר גיא כץ ועמדה של מכבי שירותי בריאות, בניהולה של אמירה דני בן שושן. במהלך הכנס פעלה עמדת הרישום לייעוץ והכוונה למרפאה הבריאטרית של המרכז הרפואי 'וולפסון' בניהולה של האחות המתאמת, הילה כשר.

 


 

 

א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
עבור לתוכן העמוד