חיפושדלג על חיפוש
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

מנויים חדשים במרכז הרפואי 'וולפסון'

מנויים חדשים במרכז הרפואי 'וולפסון' (הגדל)

ד"ר דימיטרי יעקובוביץ' מונה למנהל היחידה לכירורגית כלי דם במרכז הרפואי 'וולפסון'

 

ד"ר דימיטרי יעקובוביץ מונה באחרונה למנהל היחידה לכירורגית כלי דם במרכז הרפואי 'וולפסון'. יעקובוביץ החליף את קודמו, ד"ר אלדד שטלמן, אשר ניהל את היחידה משנת 2011. יעקובוביץ (51), נשוי ואב לבן, שכיום נמצא בעיצומן של לימודי רפואה.

ד"ר יעקובוביץ סיים את לימודי הרפואה בהצטיינות בשנת 1989, באוניברסיטה הרפואית בעיר סמארה, שברוסיה. משנת 1990 עד 2000 עבד כמנתח כלי דם במחלקה לכירורגיה של כלי הדם בבית החולים האזורי בסמארה. בשנת 1995 עבר השתלמות במקצוע כירורגית כלי דם באוניברסיטה הרפואית בסנט- פטרסבורג, וב-1998 – באוניברסיטה רפואית בסמארה. בשנת 1999 ד"ר יעקובוביץ קיבל תואר מוסמך למדעי הרפואה באוניברסיטה הרפואית בסמארה.

בשנת 2000 עלה לישראל. בשנים 2001 -2007 עשה התמחות בכירורגיה של כלי הדם במרכז הרפואי הדסה עין כרם, ירושלים, ושם קיבל תעודת מומחה. משנת 2008 עד 2016 הועסק כרופא בכיר במחלקה לכירורגית כלי דם במרכז הרפואי שיבא, תל השומר.

ד"ר יעקובוביץ עבר קורסים והשתלמויות בתחום הכירורגיה של כלי הדם באיטליה, הולנד וגרמניה. בשנת 2010 סיים קורס לביצוע מחקרים קליניים, והשתתף במחקר בינלאומי בטיפול בחולים עם מחלה חסימתית של כלי דם היקפיים. בשנת 2014 עשה fellowship בבית החולים הר סיני, ניו יורק, ארה"ב.

ד"ר יעקובוביץ מומחה בניתוחי עורקים, גפיים, אאורטה ביטנית בניתוחים זעיר-פולשניים וצנתורים.
בנוסף, ד"ר יעקובוביץ מומחה בעל ניסיון רב בטיפול במחלות ורידים, בשיטות מודרניות, לרבות באמצעות לייזר, גלי רדיו, קיטור, הזרקת קצף תחת אולטרה-סאונד, וטיפול קוסמטי בנימים באמצעות הזרקות.


   
 בתמונה :ד"ר דימיטרי יעקובוביץ  בתמונה: ד"ר דימיטרי יעקובוביץ בעת ניתוחיחידת כלי דם במרכז הרפואי 'וולפסון':
היחידה לכירורגית כלי דם ב'וולפסון' מטפלת בחולים הסובלים ממחלות כלי הדם, לרבות מפרצות של אבי העורקים ושל כלי דם אחרים, הצרויות של עורקי הצוואר, מחלות חסימתיות של עורקי הגפיים ומחלות ורידיות. כמו כן, היחידה  מטפלת בפגיעות טראומתיות בכלי הדם, תוך שיתוף פעולה עם היחידה לטראומה והמחלקות הכירורגיות השונות. היחידה מעניקה, בנוסף, במגוון נושאים בתחום כירורגית כלי הדם, למטופלים המופנים ממרפאות בקהילה. זאת ועוד, היחידה עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם היחידה לטיפול ברגל סוכרתית, המטפלת בחולים הסובלים מפצעים קשיי ריפוי.


היחידה מבצעת ניתוחים מכל מגוון המחלות של כירורגית כלי הדם, ביניהן:

• ניתוחי עורקי הצוואר
• תיקון מפרצות של אבי העורקים
• ניתוחי מעקפים לעורקים היקפיים חסומים
• בשיתוף פעולה עם היחידה לרדיולוגיה פולשנית,צנתורים לעורקים חסומים או מורחבים

 
במסגרת שירות כלי הדם במרכז הרפואי וולפסון, נפתח באחרונה מכון כלי דם, בו מתבצעות בדיקות לא פולשניות (אולטראסאונד ודופלר), על מנת לאבחן מחלות עורקים וורידים בכל אברי הגוף, לרבות הרחבות וחסימות. המרפאה מעניקה גם שירות של הערכת חומרתה של ההפרעה והצורך בהתערבות, ומעקב אחר המטופלים. הבדיקות מתבצעות על ידי טכנאיות כלי דם מוסמכות, בפיקוח של רופא מומחה מנתח כלי דם.


בדיקות המתבצעות ביחידה:  

•  דופלקס עורקי צוואר
• דופלר עורקי רגליים וידיים
• דופלקס ורידי רגליים וידיים
• דופלקס ודופלר כלי דם שונים בגוף (אבי העורקים, כליות)
• דופלקס לשתלים ותומכונים
• דופלקס לצורך תכנון, מעקב ותחזוקה של ניתוח גישה לדיאליזה
• הזרקת חומר גורם קרישה למפרצת מדומה

ד"ר זהבית זיו-נר, מנהלת המרכז הרפואי 'וולפסון' (בפועל) ציינה כי ד"ר יעקובוביץ מביא עמו ותק, מקצועיות וניסיון בינלאומי. "בשילוב עם תכונותיו האישיות הבולטות – בהן יסודיות, חתירה למצוינות, נחישות והתמדה, אני בטוחה שד"ר יעקובוביץ יוביל את היחידה להצלחות רבות ולצמיחה".

 


 

ד"ר גילה מאירסון מונתה למנהלת המחלקה לרפואה דחופה בילדים (מיון ילדים) במרכז הרפואי 'וולפסון'

ד"ר גילה מאירסון מונתה באחרונה למנהלת המחלקה לרפואה דחופה בילדים (מיון ילדים) במרכז הרפואי 'וולפסון'.

מאירסון, (43) נשואה ואם ל-4 ילדים, בוגרת בית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב.
היא התמחתה ברפואת ילדים במרכז הרפואי 'וולפסון', ולאחר מכן, במקביל לעבודתה כרופאת ילדים בקהילה, סיימה התמחות ברפואה דחופה בילדים, בבית החולים שיבא, תל השומר.

בשנת 2014 שבה ד"ר מאירסון לעבוד במרכז הרפואי 'וולפסון', כרופאה מומחית במחלקה לרפואה דחופה בילדים.

ד"ר מאירסון מסבירה, כי חזונה האישי כמנהלת מיון הילדים ב'וולפסון' מתמקד במספר תחומים עיקריים, והראשי שבהם - טיפול רפואי איכותי, לצד התייחסות למעטפת החיים בה מצויים הילדים המגיעים למיון.          בתמונה: ד"ר גילה מאירסון  קרדיט צילום: דוברות וולפסון


נושאים נוספים:

הקפדה על הכשרת הצוותים הרפואיים והסיעודיים במיון הילדים,
הקפדה על מתן טיפול משכך כאב וחרדה, לילדים הזקוקים לכך,
וכן – סיוע בתכנון מיון הילדים החדש, כחלק מן ההיערכות של בית החולים 'וולפסון' להקמת בית חולים חדש לילדים.

מנהלת המרכז הרפואי 'וולפסון' (בפועל), ד"ר זהבית זיו-נר,  בירכה על מינויה של ד"ר מאירסון ואמרה:

"לד"ר מאירסון הניסיון הרפואי והאנושי המתאים ביותר לתפקיד.
אין לי כל ספק, כי ד"ר מאירסון תתרום לשירות אשר ניתן אצלנו לילדים המגיעים לבית החולים ולמשפחותיהם, מתוך תפישת עולם לפיה המטופל במרכז, ומתוך גישה קהילתית".

א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
עבור לתוכן העמוד