חיפושדלג על חיפוש
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

המכון האונקולוגי במרכז הרפואי 'וולפסון' חנך חדר העשרה חדש למטופלים

המכון האונקולוגי במרכז הרפואי 'וולפסון' חנך חדר העשרה חדש למטופלים (הגדל)


 

המכון לאונקולוגיה ב'וולפסון'  חנך  חדר העשרה למטופלים


(בתמונה המצורפת: מימין – האחות האחראית עופרה רביזדה, יו"ר עמותת הידידים בן חור ירושלמי, מנהל המכון לאונקולוגיה ד"ר רונן ברנר, מנהלת ביה"ח ד"ר זהבית זיו-נר (קרדיט צילום: ברק נונא)


 

 

המכון לאונקולוגיה במרכז הרפואי 'וולפסון' השיק היום חדר העשרה חדש, לשימושי מטופלי המכון.

מנהל המכון, ד"ר רונן ברנר, ציין כי החדר, שלפני כן שימש כמחסן, שופץ לצורך קיומן של פעילויות המשלימות את הטיפול האונקולגי, ביניהן – העשרה רגשית, טיפולים ברפואה משלימה, פעילויות קבוצתיות וקורסים.


בן-חור ירושלמי
, יו"ר עמותת ידידי המרכז הרפואי 'וולפסון', הסביר כי עמותת הידידים יזמה ודחפה את הפרויקט, ביחד עם צוות המכון, בעוד חנה גוכשטט, מנכ"לית עמותת הידידים,רתמה את התורמים ואת בני משפחתה לצורך השלמתו.

כך, בין היתר, בתה של גוכשטט – סמדר דמי – שימשה כמעצבת הפנים בפרויקט, בהתנדבות.


גדי דוידויץ
, המהנדס הראשי של המרכז הרפואי, ציין כי "הושקעו בחדר הזה מיטב המערכות. שמנו דגש על נושא העיצוב, וממנו עברנו אחורה - אל התשתיות.
כך למשל, התקרה בחדר היא דקורטיבית מצד אחד, ומאידך הוקמה במיוחד למניעת הדהוד. הוצבה בחדר גם תאורה מתקדמת, חוסכת חשמל ולא מחממת".


מנהל המכון לאונקולוגיה, ד"ר ברנר, וביחד עמו האחות האחראית במכון, עופרה רביזדה, ציינו כי "זוהי בדיוק האווירה שנרצה לאמץ עבור כלל המכון, כדי שמטופלינו יחושו את הכבוד שאנו, צוות המכון, רוחשים להם".

ד"ר ברנר הוסיף ואמר כי בכוונתו להוביל מהלך של שיפוץ כללי במכון לאונקולוגיה.

 

א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
עבור לתוכן העמוד