חיפושדלג על חיפוש
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

השר צחי הנגבי ביקר בפרויקט 'הצל ליבו של ילד' בוולפסון


השר צחי הנגבי ביקר בפרויקט 'הצל ליבו של ילד' בוולפסון

השר לשיתוף פעולה אזורי, צחי הנגבי, ביקר אתמול (01.10), בעמותת ׳הצל לבו של ילד׳ במרכז הרפואי 'וולפסון' בחולון.במהלך ביקורו, פגש השר הנגבי ילדים מכורדיסטן, אפגניסטן, טוגו, זנזיבר והרשות הפלסטינית, אשר הובאו לישראל על ידי עמותת ׳הצל לבו של ילד׳ כדי לעבור ניתוחי לב מצילי חיים.

צחי הנגבי 2את פני השר קיבלה מנהלת המרכז הרפואי, ד"ר זהבית זיו-נר, ואל הביקור התלוו מנהל מחלקת ניתוחי לב וחזה ויחידת ניתוחי לב ילדים, ד"ר ליאור ששון,
מנהל טיפול נמרץ ילדים, ד"ר ציון חורי, מר סילבן אדמס, תורם של עמותת ׳הצל לבו של ילד׳ ומנכ"ל העמותה, ד״ר סיימון פישר.

השר הנגבי סייר במחלקות הילדים של בית החולים, שוחח עם הילדים והוריהם ושמע מפי הצוות הרפואי על העבודה ההומניטרית עם ילדים חולי לב מרחבי העולם.
השר הנגבי התרשם גם מעבודות הבנייה של בית החולים לילדים והמרכז הבינלאומי לניתוחי לב ילדים של ׳הצל לבו של ילד׳, המתבצעות בימים אלה בוולפסון.
בית החולים לילדים, אשר המשרד לשיתוף פעולה אזורי שותף במימונו, ישפר משמעותית את תנאי הטיפול עבור ילדי חולון, בת ים, דרום תל אביב ויפו
ויאפשר ל-׳הצל לבו של ילד׳ לפעול להצלת ילדים רבים נוספים ברחבי העולם.


צחי הנגבי


 

עד היום מימן המשרד לשיתוף פעולה אזורי את הטיפול מציל החיים של כ-500 ילדים חולי לב מעיראק, הרשות הפלסטינית, סוריה וירדן.

"הצל לבו של ילד" היא עמותה הדואגת לניתוחי לב מצילי חיים ומעקב רפואי לילדים ממדינות מתפתחות.

פעילות העמותה מרוכזת סביב המרכז הרפואי וולפסון בחולון והצוות הרפואי של העמותה מפעיל גם קליניקות קרדיולוגיות, בארץ ובחו"ל, לאבחון מטופלים ולמעקב רפואי.

הצל ליבו של ילד מפעילה בוולפסון תכניות הכשרה לרופאים ולאחיות ממדינות מתפתחות ומובילה משלחות רפואיות למדינות השותפות בעולם השלישי.

עד כה, העמותה הצילה יותר מ-4,400 ילדים ממדינות אפריקה, דרום אמריקה, אירופה, אסיה והמזרח התיכון, והכשירה למעלה מ-100 אנשי צוות רפואי במדינות אלו, אשר הצילו רבים נוספים.

 


 

א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
עבור לתוכן העמוד