חיפושדלג על חיפוש
  2

  פוריות חדש נסיון

   

         
         

   

  היחידה להפריה חוץ גופית במרכז הרפואי ע"ש א. וולפסון הוקמה בשנת 1995 מאז ועד היום היחידה להפריה החוץ גופית בבית החולים וולפסון הינה מהמוכרות בארץהיחידה להפריה חוץ גופית במרכז הרפואי ע"ש א. וולפסון הוקמה בשנת 1995 מאז ועד היום היחידה להפריה החוץ גופית בבית החולים וולפסון הינה מהמוכרות בארץ.
  ליחידה צוות של 8 רופאים בכירים, בניהם 3 פרופסורים וצוות של אחיות ואמבריולוגים, ובראשה מנהל היחידה פרופ' אריה רזיאל.

  פרופ' אריה רזיאל הוא מהרופאים היחידים בארץ המשלבים התמחות הן בפוריות האישה והן בפוריות הגבר, בעל ותק של 27 שנים בתחום הפוריות. במשך שנים רבות ניהל את המכון לפוריות הגבר בבית החולים ואת בנק הזרע מהגדולים בארץ. במקביל, היה מאבני התווך של יחידת ה-IVF של המרכז הרפואי אסף הרופא. בנוסף, הינו מרצה קבוע באונ' תל אביב ומורה של דורות רבים של סטודנטים.
  ליחידה צוות של 8 רופאים בכירים, בניהם 3 פרופסורים וצוות של אחיות ואמבריולוגים, ובראשה מנהל היחידה פרופ' אריה רזיאל.
  פרופ' אריה רזיאל הוא מהרופאים היחידים בארץ המשלבים התמחות הן בפוריות האישה והן בפוריות הגבר, בעל ותק של 27 שנים בתחום הפוריות. במשך שנים רבות ניהל את המכון לפוריות הגבר בבית החולים ואת בנק הזרע מהגדולים בארץ. במקביל, היה מאבני התווך של יחידת ה-IVF של המרכז הרפואי אסף הרופא. בנוסף, הינו מרצה קבוע באונ' תל אביב ומורה של דורות רבים של סטודנטים לרפואה, מתמחים, ורופאים מומחים בפוריות. פרופסור רזיאל הינו מומחה בעל שם בתחום הפריון, פוריות האישה, פוריות הגבר, והפריה חוץ גופית.
  בין צוות הרופאים ביחידה ניתן למצוא את פרופ' אריה רזיאל, פרופ' אריאל וייסמן, פרופ' יעקב פרחי, ודר' אמיר רבהון, מעמודי התווך של הפוריות בשנים האחרונות בישראל, לצד רופאי פוריות הבכירים והמנוסים דר' ערן הורוביץ, דר' אמיר שלו , דר' שרית אלוש-סעדיה, ודר' ערן גולד
  .
  המעבדה להפריה חוץ גופית מנוהלת על ידי דר' מאיה פינקלשטיין ומצוידת במכשור המתקדם ביותר, כגון אינקובטור מסוג אמבריוסקופ (Embryoscope) המאפשר צילום בזמן אמת (time-lapse) ועוד אינקובטורים חדשים בהם נעשה גידול הביציות המופרות בתנאים האופטימליים. כמו כן, העבודה בה מתבצעת על פי דרישות ה- JCI ועומדת בתקן הישראליISO-9001  מהדורה 2015, בהתאם לתקנות ונהלי משרד הבריאות להפעלת יחידה להפריה חוץ גופית, ובהתאם לנוהלי ודרישות המרכז הרפואי וולפסון.
  ביחידה ניתן לעבור טיפולי IVF, מיקרומניפלציה ((ICSI, שימור פוריות - הקפאת ביציות, ביופסיה מהאשך (TESE/TESA) וחיפשי זרע ממושכים, ואבחון גנטי לעובר לפני ההחזרה (PGD/PSD).
  היחידה להפריה החוץ גופית מעורבת בפרויקטים מחקריים בשיתוף פעולה עם מספר מעבדות מחקר בנושאים ביולוגיים, גנטיים, ורפואיים, ופועלת כחלק מהחוג להכשרת סטודנטים לרפואה באוניברסיטת תל אביב.
  המעבדה עובדת בשיתוף פעולה עם כל בנקי הזרע המוכרים בארץ.

  קבלת פרטים על קורסי הכנה ללידהדלג על קבלת פרטים על קורסי הכנה ללידה

  קבלת פרטים על קורסי הכנה ללידה

  צוות מועדון היולדות של וולפסון נמצא כאן על מנת להנחות אותך, לסייע לך ולתמוך בך במשך תקופת ההיריון, במהלך הלידה ובצעדים הראשונים של ההורות.
  כל השדות הינם שדות חובה
  checked
  Bannersדלג על Banners
  חיפושדלג על חיפוש
  עבור לתוכן העמוד