חיפושדלג על חיפוש
  2

  היחידה לגינקולוגיה אונקולוגית


  היחידה לגינקולוגיה אונקולוגית במרכז רפואי ע"ש א. וולפסון מספקת טיפול מקיף, חדשני ועדכני לנשים עם סרטן גינקולוגי. היחידה כוללת מיטות אשפוז ומרפאה ומציעה את כל קשת השירותים לצורך אבחנה, טיפול ומעקב במחלות ממאירות של אברי המין הנקביים. צוות היחידה כולל מומחים, מתמחים, אחיות מיומנות בטפול במקרים אונקולוגיים, עובדת סוציאלית, דיאטנית וטיפול פליאטיבי (תומך) לפי הצורך.
  סוגי הסרטן הגינקולוגי המטופלים ביחידה שלנו כוללים:


  סרטן שחלות וחצוצרות
  סרטן רירית הרחם וסרקומות של הרחם
  סרטן צוואר רחם
  סרטן הפות
  מחלות טרופובלאסט


  בנוסף, יש לנו מרפאות ייחודיות המתמקדות במחלה טרום פולשנית של צוואר הרחם, קולפוסקופיה, מחלות הפות והנרתיק ומרפאה לאבחון גנטי של סיכון לחלות בסרטן השחלות השד והרחם. היחידה לגינקולוגיה אונקולוגית עובדת בצמוד ליחידת הפוריות במרכז רפואי וולפסון לצורך שימור פריון בנשים עם סרטן גינקולוגי. טיפולים אלו כוללים: הפריית מבחנה, הקפאת עוברים, הקפאת ביציות ושימור רקמת שחלה לצורך ייצור ביציות בעתיד.
  רופאי היחידה לגינקולוגיה אונקולוגית מומחים באבחון וטיפול בסרטן גינקולוגי. אבחנת הסרטן נעשית בעזרת אמצעי העזר המודרניים ביותר הכוללים סיטי, MRI, פט סיטי, ביופסיות תחת אולטרא-סאונד ו/או סיטי, קולפוסקופיה והיסטרוסקופיה.
  הטיפול בסוגי הסרטן השונים כולל ניתוחים רדיקליים למיניהם שרובם נעשים בלפרוסקופיה מתקדמת. במסגרת היחידה נעשים גם ניתוחים לפרוסקופיים ייחודיים של דגימת בלוטות לימפה לאיתור גרורות בעזרת אור פלורסנטי ייחודי.
  נשים הזקוקות לטיפול כימותרפי או ביולוגי מקבלות זאת במסגרת המחלקה לגינקולוגיה אונקולוגית ובמסגרת אשפוז יום אונקולוגי. הטיפולים כוללים את התרופות העדכניות ביותר כמו גם טיפולים חדשניים במסגרת מחקרים בינלאומיים. לצוות היחידה, רופאים ואחיות ניסיון רב במתן הטיפולים השונים וניסיון רב בטיפול בתופעות הלוואי של הטיפולים.
  לעיתים קרובות לאחר ניתוחים וטיפולים יש שינויי תאבון ומתעוררות שאלות לגבי סוגי תזונה. במסגרת היחידה ניתן לקבל ייעוץ תזונה על ידי דיאטנית מומחית.
  ביחידה לגינקולוגיה אונקולוגית במרכז רפואי וולפסון אנו מבינים את הנטל הפיזי והנפשי שהסרטן גורם הן למטופלת והן למשפחתה. צוות היחידה מקדיש מאמצים רבים וזמן יקר על מנת לספק את הטיפול הטוב ביותר בשילוב תמיכה מלאה וחמלה. כל מטופלת ומשפחתה יכולים להיפגש עם פסיכולוגית היחידה לשיחה אישית ועם העובדת הסוציאלית של היחידה לקבלת פרטים נוספים לגבי זכויותיה.
  האני מאמין של הצוות המטפל הינו מתן טיפול כוללני לנשים עם סרטן גינקולוגי לכל אורך הדרך. מול עיננו עומדים איכות ומצוינות עם יחס אישי והבטחה שתקבלי את הטיפול הנכון והיעיל ביותר עבורך.


  לקביעת תור לניתוח חייגי: 03-5028490

   

     

   


   

  קבלת פרטים על קורסי הכנה ללידהדלג על קבלת פרטים על קורסי הכנה ללידה

  קבלת פרטים על קורסי הכנה ללידה

  צוות מועדון היולדות של וולפסון נמצא כאן על מנת להנחות אותך, לסייע לך ולתמוך בך במשך תקופת ההיריון, במהלך הלידה ובצעדים הראשונים של ההורות.
  שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
  *
  *
  *
  *
  checked
  Bannersדלג על Banners
  חיפושדלג על חיפוש
  עבור לתוכן העמוד