חיפושדלג על חיפוש

מינויים חדשים בסיעוד

מינויים חדשים בסיעוד (הגדל)
הגב' מיכל נח, 44, מרכזת כוח אדם. אמא ל2 בנות. בעלת תואר ראשון בסיעוד באוניברסיטת תל אביב ותואר שני בבריאות הציבור מסלול מחקרי באוניברסיטת בן גוריון, לומדת מומחית בניהול ומדיניות בסיעוד.
במשך 20 שנים במקצוע הסיעוד מילאתי מספר תפקידים ניהוליים ובכל שנותיי כאחות האמנתי בפיתוח מקצועי ואישי ובאנשי המקצוע שסבבו אותי  וכן במקצוע הסיעוד המהווה בעיניי אחד המקצועות החשובים והמאתגרים ביותר. אני מאמינה בהון האנושי ובחשיבות הגדולה שיש לאנשים בארגון.
לפני שנתיים הגעתי למרכז הרפואי וולפסון וגיליתי מקום מיוחד עם אנשים מיוחדים, עמדתי בדרישות המכרז של מרכזת כ"א סיעודי במרכז הרפואי וולפסון
אני כאן כדי לקדם ולהוביל את בית החולים יחד עם ההנהלה הרפואית והנהלת הסיעוד כדי להיות מרכז מצטיין ששם לעצמו את המטפלים והמטופלים במרכז
הגב' לירן דבש, מפקחת פנימיות. בעלת תואר ראשון בסיעוד באוניברסטית בן גוריון ותואר שני בסיעוד במסלול ניהולי באוניברסיטת תל אביב, בוגרת קורס מינהל בכיר בבית הספר לסיעוד וולפסון וקורס ניהול סיכונים בטכניון.
במשך כ-29 שנים שימשתי כאחות אחראית מח' פנימית ג, עיקר עשייתי התרכזה בקידום חווית המטופל, אבטחת איכות הטיפול הסיעודי ופיתוח מקצועי ואישי של הצוות.
אני מאמינה במנהיגות אקטיבית בעלת חזון, מטרות ואסטרטגיה.
בתרבות ארגונית המושתת על מערכת ערכים אתיים ומוסריים כמו, כבוד האדם וחירותו, שקיפות, יושרה ונאמנות, אהבת האדם, עשיית טוב וחמלה
בעשייה מקצועית תוך למידה וחקר, מבוססת ראיות וחולקת ידע, המבטיחה חוויית המטופל, איכות ובטיחות בטיפול, העצמת המטפל ומיתוג מקצוע הסיעוד כפרופסיה.
הגב' פנינה עמרני, 62, מומחית קלינית בטיפול תומך, אם לשתי בנות בגירות וסבתא לנכדה.
בעלת תואר ראשון ותואר שני בסיעוד גריאטרי באוניברסיטת תל אביב
לפני 15 שנים הגשמתי חלום להיות אחות. לצד העשייה הסיעודית נחשפתי למגוון נושאים קליניים ובחרתי בטיפול תומך. פליאציה היא גישה טיפולית המשפרת את איכות החיים של האדם החולה ומשפחתו. מסייעת להתמודדותם עם מחלה חשוכת מרפא בכל גיל ובכל שלב שבו המחלה נוכחת על ידי מניעת סבל והקלה על הסימפטומים. התמודדותי כאחות מומחית בטיפול תומך היא בתוצאות המחלה והטיפול בה. גישת הטיפול הפליאטיבי היא פרגמטית, בין מקצועית וכוללנית.  בגישה זו הטיפול הפליאטיבי משלים את הטיפול המרפא. ההקלה בסבל המטופל הם גמולי.
עבור לתוכן העמוד