חיפושדלג על חיפוש

שגריר קנייה בישראל ביקר בחמישי במרכז הרפואי וולפסון

שגריר קנייה בישראל ביקר בחמישי במרכז הרפואי וולפסון (הגדל)


בתמונות המצורפות - שגריר קניה בישראל; סמואל נ. טויאטה ביחד עם מנכ"לית המרכז הרפואי; ד"ר ענת אנגל, מנכ"ל עמותת 'הצל ליבו של ילד'; סיימון פישר,
מנהל מערך העיניים ב'וולפסון'; פרופ' גיא קליינמן ומנהל השירות למחלות קרנית ב'וולפסון'; ד"ר חגי אביזמר (קרדיט צילומים: מדיה וולפסון).

 

שגריר קניה ביקר בחמישי האחרון במרכז הרפואי 'וולפסון'
על הפרק: שיתוף פעולה בהכשרת צוותים רפואיים ובטיפול באוכלוסייה המקומית
בתחום ניתוחי לב וקרדיולוגית ילדים ובתחום ניתוחי העיניים

שגריר קניה בישראל, סמואל נ. טואיטה, הגיע (חמישי, 29.8) לביקור רשמי במרכז הרפואי 'וולפסון'.
במסגרת הביקור, הוענקה לשגריר סקירה אודות חזון המרכז הרפואי 'וולפסון' ולתכניות העתידיות לפיתוח, במשרדה של מנכ"לית המרכז הרפואי, ד"ר ענת אנגל.
עוד נכחו במסגרת המפגש;
מנכ"ל עמותת 'הצל ליבו של ילד', סיימון פישר, אשר העניק סקירה אודות הפעילות ההומניטרית של רופאי וצוותי 'וולפסון' בקניה ולמען תושבי קניה,
פרופ' גיא קליינמן, מנהל מערך העיניים ב'וולפסון', אשר סיפר על הקמת מכון עיניים מתקדם ב'וולפסון' שיעניק טיפול רפואי והכשרה לרופאים מכל העולם ומאפריקה בפרט,
וכן ד"ר חגי אביזמר, מנהל השירות למחלות הקרנית ב'וולפסון', אשר סיפר על משלחות הרופאים לקניה להן הוא שותף, במסגרת הארגון "עין לציון".

במסגרת המפגש, אשר כלל גם סיור ביחידה לטיפול נמרץ ילדים ב'וולפסון' בניהולו של ד"ר ציון חורי,
עלה הנושא של העמקת שיתוף הפעולה בין המרכז הרפואי 'וולפסון' ושגרירות קניה, לרבות הכשרת צוותים רפואיים וקיום משלחות רפואיות.
עלה גם הנושא של הכשרת רופאי עיניים מקניה ב'וולפסון' - לצורך ביצוע ניתוחי קטרקט לטיפול בעיוורון נרכש באוכלוסייה המקומית
הסובלת ממיעוט של רופאי ומנתחי עיניים ומאחוז גבוה באופן יחסי של הסובלים ממחלות עיניים. 
 
ד"ר ענת אנגל, מנכ"לית המרכז הרפואי 'וולפסון; "אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם ממשלת קניה וממשיכים לעודד קשרים עם מדינות אפריקה ומדינות נוספות.
חשוב לנו  להעניק רפואה איכותית ומצוינת – לא לתושבי האזור בלבד, אלא גם להוות מוקד בינלאומי להכשרת צוותים ולמתן טיפולים רפואיים מתקדמים".
 


 

עבור לתוכן העמוד