חיפושדלג על חיפוש

השירותים

מחלות כלליות בעיניים

מחלות הקרנית

גלאוקומה

קטרקט (ירוד)

מחלות הרשתית והזגוגית

אוקולופלסטיקה

נוירואופטלמולוגיה

מחלות ילדים ופזילה

אופטומטריה

אורטופטיקה

טיפולי לייזר

השירות ללקויי ראיה

 

 


מערך העיניים במרכז הרפואי וולפסון מוביל בתחומו ומשרת אוכולוסיה עם מגוון רחב של פתולוגיות עיניות כגון: מחלות קרנית ורשתית, קטרקט, גלאקומה, נוירואופתלמולוגיה, מחלות פזילה וילדים ואוקולופלסטיקה.
צוות המרפאה כולל רופאי עיניים בעלי תתי התמחויות שונות וקיים בה ציוד טכנולוגי מתקדם ועדכני לאבחנת פתולוגיות קדמיות ואחוריות כגון: מיפוי קרנית טומוגרפיה, מכשיר OCT, בדיקת שדה ראיה ועוד.


מחלות כלליות בעיניים

ימי פעילות

א' עד ה'

 

מיקום

מרפאות החוץ

 

 

מרפאה

03-5028469

 

זימון תורים

03-502-8111


גון: זיהומים, הפרעה בראיה, דלקות, גוף זר בעין, חבלות כהות וחדות. בנוסף, מבצעים מעקב אחרי חולים שנותחו, טופלו במיון, או לאחר שחרור ממחלקת עיניים. הבדיקות כוללות בדיקת חדות ראייה, מדידת לחץ תוך עיני, בדיקת סגמנט קדמי וקרקעית העין, פונדוס.

 


מחלות הקרנית

ימי פעילות

א' ,ב', ג'

מיקום

מרפאות החוץ

קרנית הינה רקמה שקופה בקדמת העין. שקיפותה הכרחית לצורך ראיה תקינה.
במרפאה זו מתבצע טיפול ומעקב אחרי מחלות הקרנית, כולל זיהומים הרפטיים ואחרים, הצטלקויות ועכירויות, סיבוכי יובש בעיניים, הסרת גידולים מהקרנית והלחמית, ניתוחי קטרקט, ניתוחים להסרת פטריגיום והשתלות קרנית מסוגים שונים (עובי מלא וחלקי).

 


 

גלאוקומה

ימי פעילות

א' , ד'

 

מיקום

מרפאות החוץ

 

מספרי טלפון

אחות אחראית

03-5028469

מרפאה

03-5028469

 

 
גלאוקומה, או בעברית ברקית, היא קבוצת מחלות שהמשותף לכולן הוא נזק בלתי הפיך לתאי עצב הראייה, אותו "כבל חשמלי" שמחבר את העין למוח ומעביר לה מידע שנאסף מתאי הרשתית. בחולי גלאוקומה מבוצעות, בנוסף לבדיקת רופא, בדיקות כגון: שדה ראייה, עובי קרנית, צילומי עצבי ראיה
 (OCT RNFL).
 
 
 
קטרקט (ירוד)

ימי פעילות

א' ,ב' , ד', ה'

 

מיקום

מרפאות החוץ

 

מספרי טלפון

אחות אחראית

 

 

מרפאה

03-5028469


טרום ניתוח- קטרקט (ירוד)
ימי פעילות א' , ב', ד', ה' 
קטרקט, ובעברית ירוד, הינו התעכרות של העדשה הטבעית בעין אשר גורמת הפרעה בחדות ואיכות הראייה. הגורם השכיח ביותר הוא תהליך ההזדקנות הטבעי של הגוף. כאשר מתרחשת ירידה בראיה שלא ניתן יותר לתקנה עם משקפיים הטיפול היחידי הוא ניתוח, במהלכו מוחלפת העדשה העכורה בעדשה מלאכותית שקופה.
בבדיקת טרום ניתוח תעבור מדידות במספר מכשירים שונים על מנת שתבחר עבורך העדשה המתאימה לך ביותר, ובדיקת עינים מלאה כולל הרחבת אישונים.
 
 
מחלות הרשתית והזגוגית, אובאיטיס

ימי פעילות

א' עד ה'

מיקום

מרפאות החוץ

מספרי טלפון

אחות אחראית

 
הרשתית היא רקמה דקיקה המצפה את פנים העין ותפקידה להמיר את האור לאותות עצביים ולהעבירם אל המוח באמצעות עצב הראייה. פגיעה ברקמה זו גורמת ירידה בראיה עד עיוורון.
במרפאה זו מתבצע אבחון, מעקב וטיפול בחולים עם מחלות רשתית: ניוון מקולרי הקשור בגיל (AMD), מחלות דלקתיות, חסימת כלי דם ברשתית, עיוורון לילה, רטינופתיה סכרתית והיפרטנסיבית ועוד.
במרפאתינו קיימים מכשירים אבחנתיים מתקדמים וציוד טכנולוגי עדכני, בין היתר לפני כניסתך לרופא תעבור צילום רשתית OCT בדיקה לא פולשנית אשר מספקת מידע רב על שכבות הרשתית השונות.
במרפאה מתבצעים טיפולי לייזר והזרקות תוך עיניות.
במרפאת "רשתית ניתוחית" מתבצע מעקב לפני ואחרי ניתוחי רשתית וזגוגית הן במקרים דחופים כגון הפרדות רשתית והן במקרי מחלות זגוגית כמו דימום והיווצרות רקמה צלקתית.
 מרפאת אובאיטיס מטפלת במחלות דלקתיות של העין (אוביאיטיס וסקלריטיס) ומתקיימת במסגרת מרפאת רשתית אחת לשבוע, ביום ב'.

ניוון מרכז הראייה ברשתית העין .

 

טיפולי לייזר

ימי פעילות

ג', ה'

מיקום

מרפאות החוץ

אחות אחראית

03-5028469

 

ביחידת הלייזר מתבצעים סוגים שונים של טיפולים:

AG LAZER, לסגמנט הקידמי של העין

ARGON LAZER, לטיפולי רשתית

DIODE LAZER, לטיפולי גלאוקומה ורשתית

 

אוקולופלסטיקה

ימי פעילות

ב' , ג'

מיקום

מרפאות החוץ

מספרי טלפון

אחות אחראית

מרפאה


מרפאה למחלות עפעפיים, דרכי דמעות והארובה. במרפאה זו מאבחנים ומטפלים במחלות המערבות את המבנים המקיפים את העין כגון צניחה, גידולים ודלקות עפעפיים, גידולי ארובת העין, שיקום טראומה לעפעף, שיקום של שברים בארובת העין, בלט עין וחסימה של דרכי הדמעות.
 
נוירופתלמולוגיה

ימי פעילות

א' , ג'

מיקום

מרפאות החוץ

מספרי טלפון

אחות אחראית

מרפאה

03-502-8468

זימון תורים

03-502-8474/5


תחום זה עוסק בהפרעות ומחלות במסלולי הראייה, בקשר שבין העיניים למוח.
במרפאה מתבצע אבחון, מעקב וטיפול בחולים הסובלים מבעיות נוירולוגיות הפוגעות במערכת הראיה ובעיניים: אובדן ראיה חלקי או מלא, חסרים בשדה ראייה, הפרעות בתנועות העיניים הבאות לידי ביטוי בפזילה פתאומית או ראיה כפולה, צניחת עפעפיים והפרעות בגודל האישונים, בצקת של עצבי הראיה ועוד.

 

 

ילדים ופזילה

ימי פעילות

א' עד ה'

מיקום

מרפאות החוץ

אחות אחראית

 

מרפאה

 

זימון תורים

 

אבחון וטיפול בבעיות ראייה בילדים. טיפול בגורמים אפשריים להתפתחות עין עצלה וראייה לקויה, בעיות בשדה הראיה ובראיית עומק, פזילות, חסימת דרכי דמעות, התאמת משקפיים ועוד.

בשל חוסר הבשלות של המערכת הראייה אצלם. פזילה בילדים יכולה לגרום להתפתחות עין עצלה וראייה לקויה.  אחוז מסויים של ילדים נולד עם חסימת דרכי הדמעות האחראים על ניקוז הדמעות מסביבת העין אל חלל האף שגורמת לדמעות ודלקות חוזרות, עד שהחסימה נפתחת ספונטנית או ע'י פעולה חודרנית. הפזילה במבוגרים יכולה להתרחש על רקע שיתוק של אחד השרירים האחראים על תנועת העיניים ולגרום לכפל ראייה ולבעיה אסתטית .


 

אופטומטריסט

ימי פעילות

        ג' , ד'

 

 מיקום

  מרפאות החוץ

 

מספרי טלפון 

  אחות אחראית

03-502-8469

 

  זימון תורים

502-8474/5

 

אופטומטריסט נותן פתרונות לליקויי ראייה על רקע רפרקטיבי ומבצע התאמת משקפים או עזרים אחרים (השירות יינתן בזמן הקרוב).
 

אורטאופטיקה

 ימי פעילות

    א' עד ה'

 מיקום

  מרפאות החוץ

  אחות

502-8469

  מרפאה

502-8397

  זימון תורים

502-8474/5

הערכה של הפזילה והתפקוד הדו עיני. מעקב לפני ואחרי ניתוחי פזילה ותרגילי עיניים.

 

השירות ללקויי ראיה

ימי פעילות

            ד'

 מיקום

  מרפאות החוץ

  אחות אחראית

03-502-8469

 

אל השירות הסוציאלי מופנים אנשים עם ליקויי ראיה קשים או אובדן ראיה. תפקידו לתווך בין החולה לבין השירותים בקהילה למען גיוס משאבים ומיצוי זכויותיהם. מטרת השירות להגביר את השתלבותם של מטופלים בחברה הנורמטיבית והקלה על קשיים המתבטאים בתחושת בדידות, חרדה ואובדן יכולת התפקוד העצמאי.


שירותים שלא ניתנים במרפאתינו :

Ultrasound, Fluorescein Angiography (FA), ICG, ERG, EOG, VEP, Corneal Topography ( מיפוי קרנית ).

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • שלום רב, נשמח אם תוכל/י לקחת חלק במחקר העוסק בהתנהגויות בתקופת הקורונה ע"י מילוי שאלון קצר. במידה והינך מסכים/ה אנא לחץ/י כאן

 • ביה"ח וולפסון מעניק שירות של עמדת השאלה לכיסאות גלגלים בכניסה לחדר המיון

 • בוט הקורונה של וולפסון

  בוולפסון ערוכים לטיפול בקורונה, בוט הבריאות של מיקרוסופט יסייע למענה ראשוני ולבדיקה מהירה של סימפטומים לקורונה. מוזמנים לנסות

 • תפילת שחרית מתקיימת מידי בוקר בשעה 7:30

  תפילות מתקיימות מידי יום בבית הכנסת של המרכז הרפואי: 7:30 - תפילת שחרית (מתחילים ב 'הודו'). תפילת מנחה: 13:20

 • ד"ר רפאל לוטן מונה למרצה קליני בכיר באונ' תל אביב

  ברכות חמות לד"ר רפאל לוטן שלנו, מנהל מחלקת האורתופדיה במרכז רפואי וולפסון, על מינויו למרצה קליני בכיר בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל-אביב.

 • ניתוח אורתופדי ראשון מסוגו באמצעות טכנולוגיה חדשנית אצלנו בוולפסון.

  פרופ' דרור לקשטיין, מומחה בכירורגיה אורתופדית ממרכז רפואי וולפסון, התראיין לתכנית הרדיו לגדעון רייכר ברדיו 103FM והסביר על הניתוח החדשני להחלפת ברכיים ומפרקים שמתבצע אצלנו בעבור טופס 17 רגיל לטובת הציבור.

 • דרושות אחיות לביה"ח החדש לילדים

  לקראת הפתיחה המתקרבת של בית חולים החדש לילדים, מהמתקדמים בארץ, הנבנה בסטנדרטים הגבוהים והחדשניים ביותר,היחידה לטיפול נמרץ ילדים גדלה. היכנסו!

 • 'וולפסון': סיוע מיוחד למטופלים בהתמודדות מול ביטוח לאומי

  "מחלקה ראשונה" – כך נקרא פרויקט ראשון וייחודי מסוגו שמונהג החל מהשבוע במרכז הרפואי וולפסון בחולון ועיקרו: סיוע חינם למאושפזים בהגשת תביעות לקיצבאות נכות מהמוסד לביטוח לאומי.

 • ד"ר אלעד ברבר זכה בפרס "המחקר המצטיין" בכנס של האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה

  ד"ר אלעד ברבר, מתמחה באגף נשים ויולדות אצלנו, זכה השבוע, ביום שלישי, בפרס "המחקר המצטיין" בכנס של האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה על עבודתו בנושא ״גורמים המנבאים לידה מוקדמת בהריונות עם צוואר מקוצר". ברכות חמות לד״ר ברבר על ההישג המרשים. בהזדמנות זו נאחל לו לימודים קלים לבחינת שלב א’ אליה ניגש בקרוב...

 • מנהלת וולפסון, ד"ר ענת אנגל: "לא רק שנישאר עצמאיים, נהפוך לבית חולים מוביל"

  אנגל בנתה קריירה מטאורית ועשירה עד שמונתה לאחרונה למנהלת החדשה של בית החולים וולפסון. בראיון ראשון ובלעדי לכלכליסט, מציגה תפיסה ניהולית מגובשת, מתווה אסטרטגיה שתוציא את בית החולים מהגירעונות

 • זוג הרופאים מ'וולפסון' טיפלו במשך שנה ב-1,500 איש במדינת פלאו

  ד"ר יהודית שור, רופאת עיניים, ובעלה ד"ר לואיס שור, כירורג אורתופדי, ארזו את ילדיהם ויצאו לשנת שליחות מטעם המדינה באי פלאו באוקיינוס השקט. במהלך השנה הזו הם טיפלו ב-1,500 חולים ואפילו הצילו את רגלו של השחיין הלאומי של פלאו שאמור לייצג את המדינה הקטנה באולימפיאדה הבאה. עכשיו כשהם חזרה בישראל הם אומרים: "נשמור על קשר ונמשיך לסייע מרחוק"

 • פרס האו"ם הוענק ל"הצל לבו של ילד"

  עמותת "הצל לבו של ילד", מהמרכז הרפואי וולפסון, הצילה את חייהם של למעלה מ-4,700 ילדים מ-57 מדינות .

 • דרושים מתנדבים לניסוי רפואי בתחום האונקלוגיה

  כל הפרטים כאן! לפרטים והרשמה יש ליצור קשר בטלפון: 03-5028813

 • בואו להתנדב ביחידת "סגולה"!

  יחידת "סגולה" במרכז הרפואי 'וולפסון' עוסקת במיצוי זכויות למאושפזים מעל גיל הפנסיה ע"י מערך מתנדבים. אנו מזמינם אתכם לבוא ולהתנדב. לפרטים נוספים ולהתנדבות ניתן לפנות בטלפון: 035028050 או בדוא"ל:itayst@wmc.gov.il

 • חדרי ניתוח לב וזכוכיות צבעוניות: כך ייראה בית החולים לילדים בוולפסון

  בימים אלה מוקם בניין הילדים החדש במרכז הרפואי וולפסון. בווולפסון מתכוונים גם להקים אזור אשפוז ממוגן לשעת חירום לכל המאושפזים בבניין הילדים.

 • סיוע מיוחד למטופלים בהתמודדות מול ביטוח לאומי

  במרכז מיוחד שנחנך השבוע בשם "מחלקה ראשונה" מסייעים למטופלים בתביעות של קיצבאות נכות, בתיאום ובמיצוי זכויות מול משרדי הבריאות והביטוח הלאומי. במסגרתו: סיוע חינם למאושפזים בהגשת תביעות לקיצבאות נכות מהמוסד לביטוח לאומי. ידוע כי האזרח הפשוט מתקשה בדרך כלל בטיפול בבעיותיו מול הביטוח הלאומי, משרד הבריאות וגורמי סיוע אחרים של המדינה במידת הצורך, והפרויקט למעשה מסייע ככל הניתן בתחום זה ובחינם. לפרטים:03-5028937

 • דלקת בדרכי השתן בילדים ובתינוקות

  מנהלת מרפאת נפרולוגית ילדים בוולפסון, ד"ר מיטל קידר, במדריך מקיף על דלקת בדרכי השתן אצל תינוקות וילדים. על מניעה, אבחון ודרכי טיפול על מנת להפחית את הסיכון לנזק כלייתי קבוע.

 • ד"ר מרדכי שמעונוב, מנהל המחלקה כירורגיה א' ,מסביר מהו ניתוח בריאטרי, תנאי סף אליו ודרכי החלמה.

  "לא מדובר בפתרון קסם. המטופל יתקבל לניתוח שכזה רק לאחר שניסה להתמודד עם משקלו בכל הדרכים המקובלות"

 • קמפיין 'וולפסון' נגד אלימות סוקר במספר אמצעי תקשורת.

  הצוותים הרפואיים והסיעודיים בבתי החולים שיתפו ברשתות החברתיות צילומי מחאה והזדהות

 • מחקר במחלקת ריאות בוולפסון: טיפול ייעודי לחולי COPD מביא לצמצום שיעור האשפוזים החוזרים

  ניתן לצמצם באופן דרסטי את שיעור האשפוזים החוזרים של חולי COPD

 • נס בוולפסון: הרופא הורה לאישה להפיל כי 'התינוק מת', ואז אירע הבלתי ייאמן

  אישה בהריון שהגיעה לבדיקה שגרתית בשבוע ה-29, התבשרה כי עליה לעבור הפלה היות ולולד שברחמה אין דופק ו"ככל הנראה הוא מת".

 • ד"ר אנגל ברשימת 50 המשפיעות של פורבס

  ריאיון עם ד"ר ענת אנגל, מנכ"לית המרכז הרפואי וולפסון, אשר נבחרה השנה להופיע ברשימה.

 • חיסוני ילדים: מה אומר הדוקטור?

  ד"ר דיאנה טשר, מומחית ברפואת ילדים ובמחלות זיהומיות בילדים, בתשובה ל-10 טענות הנגד הנפוצות – גזרו ושמרו!

 • בדיקת דם או מי שפיר: במה לבחור ומתי?

  רגע לפני שאתן מקבלות החלטה במה לבחור, פרופ' יוסי שלו, רופא בכיר ביחידת אולטרסאונד נשים בוולפסון, עושה לכן סדר

 • ד"ר גילה מאירסון, מנהלת מיון ילדים: "יש ילדים והורים שפשוט לא לומדים מטעויות"

  "האופניים החשמליים העלו את רמת הפגיעות אצל ילדים", אומרת ד"ר גילה מאירסון, מנהלת חדר מיון ילדים בבית החולים וולפסון. לדבריה, חודשי הקיץ ותחילתו של החופש הגדול מועדים לפורענות ומביאים איתם גל מקרי חבלה בילדים.

 • ד"ר אנגל מנכ"לית 'וולפסון': ממליצה לטפל בנושא השחיקה של הצוותים הרפואיים ולהוסיף תקנים"

  ד"ר אנגל: "אני ממליצה לטפל בנושא השחיקה של הצוותים הרפואיים ולהוסיף תקנים, כדי למנוע את המצב אליו הגיע הדור הצעיר. בנוסף, צריך ליצור מודל תשלום אחר של קופות החולים לבתי החולים עבור ימי אשפוז של מטופלים".

 • Israeli non-profit Save a Child’s Heart wins UN award

  The humanitarian aid organization first Israeli NGO to win the United Nation’s ‘Population Award’, for its work providing free heart surgeries to children in need all over the world.

 • מתנה לחג: התינוקות הראשונים של תשע"ט

  עשרות תינוקות נולדו בבתי החולים ברחבי הארץ בשעות הראשונות של השנה החדשה. גלי כהן אלון (36) ובעלה טל ילדו, עם תחילת שנת תשע"ט, את התינוקת גפן - בת שלישית במשקל 2,948 ק"ג - אחות לשקד ונוגה בבית החולים וולפסון בחולון

 • פרופ' חוליו וינשטיין, מנהל יחידת הסוכרת מתראיין אצל מנחם הורוביץ בעניין מחקר בנושא שומן

  פרופ' חוליו וינשטיין, מנהל יחידת הסוכרת בבית החולים וולפסון, משוחח על ניסוי בעכברים שנעשה בדנמרק בנושא שומן טוב ורע והשמנה. גנטיקה.

 • כוננות חורף בוולפסון

  חברי הנהלת המרכז הרפואי התכנסו כדי להתחסן נגד שפעת, כחלק מקמפיין לעידד הטיפול.

 • בגלל העישון: המחלה הכרונית שאנו חייבים להיות מודעים אליה

  יום המודעות למחלת הריאות הכרונית, COPD, שיצוין ב21/11 בעולם, הוא הזדמנות לבניית תוכנית ארצית למיגור גורם התמותה הרביעי בהיקפו

 • דרושים מתנדבים בעלי יכולת תקשורת גבוהה, יחסי אנוש

  לפרטים - היכנסו!

 • הטיפול יציל את מי שאלרגי לבוטנים?

  אלרגיה לבוטנים היא תופעה רחבה אשר שכיחה מאוד אצל ילדים. פרופ' אילן דלאל, מנהל אגף הילדים בוולפסון, כתב על כך וייעץ מה לא להסיק ממחקר חדש שפורסם בכתב העת היוקרתי "ניו אינגלנד ג'ורנל אוף מדיסין" - ומה - לא לעשות בבית!

 • מאור עיניים

  תינוק בן חודשיים הלוקה במחלה נדירה הגיע למיון של "וולפסון" במצב של עיוורון מוחלט ואז קרה הבלתי יאמן ...

 • *קול קורא לתערוכה "אמנות וריח"* מחלקת א.א.ג. במרכז הרפואי וולפסון בחולון עוסקת בחוש הריח, בהיבטים הרפואיים, המחקריים והתרבותיים.

  אמנים בתחום האמנות הפלסטית החזותית מוזמנים להציע עבודות המשתמשות במדיום הריח, במישרין או בעקיפין. מדובר בתחום חדש. מטרת היוזמה לפתוח בדיון, להציג רעיונות ולקדם פעילויות רב-תחומיות. מועד התערוכה ומיקומה יקבעו בהתאם להצעות שיתקבלו. מועד אחרון להגשה 31.7.19. נא לשלוח לפרופ' יהודה רוט orl@wmc.gov.il

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

 • דרושים מתמחים בהרדמה

  מחלקת ההרדמה ב'וולפסון' מציעה תנאים מיוחדים למתמחים, בדמות מענק מקצוע מיוחד, תקן של משרד הבריאות והשתתפות בתשלום שכר הדירה. לפרטים והגשת מועמדות יש לפנות למחלקה בפקס: 03-5028843, או בדוא"ל: ezri@wolfson.health.gov.il

 • קו תמיכה לילדים חולי קרוהן והורים

  במסגרת המערך לתמיכה בילדים ומתבגרים חולי IBD (מחלות מעי דלקתיות, וביניהן קרוהן), אנו משיקים קו טלפוני לתמיכה וסיוע, אשר יופעל על ידי אמהות בהתנדבות. זמני הפעילות: ימי שני, בין השעות 13:00-16:00, בטלפון: 03-5028487

 • חולקו פרסי "העובד המצטיין" במרכז הרפואי

  בטקס שנערך בפעם ה-6 ברציפות, חולקו פרסים ע"ש פרופ' יחזקאל קישון, מייסדו של מכון הלב ב-'וולפסון'. העובדים המצטיינים שזכו בכבוד: ד"ר חוסיין אבו-ודס, רופא בכיר בחדר המיון; חסן גוטי, סגן רכז אלונקאים; אליונורה קורייב, אחות ממחלקה פנימית ד'; דורה חביביאן, אחות ביחידה לטיפול נמרץ לב; ומורן כוכב, מזכירתה של סגנית מנהלת המרכז הרפואי

 • שיתוף פעולה עם המשרד לאזרחים ותיקים

  בחודש אוקטובר הקרוב יצוין "חודש הקשיש", ולרגל המאורע תוקם "דירה בטוחה לדוגמא" בחצר המרכז הרפואי 'וולפסון'

 • "חודש הקשיש" ב-'וולפסון'!

  החל מיום ג', ה-8 באוקטובר ועד לסיום החודש יתקיימו במרכז הרפואי הרצאות, סדנאות ופעילויות שונות למען בני גיל הזהב, במטרה לשפר את המודעות לסכנות ועזרי בטיחות בהם ניתן להשתמש

 • כנס בנושא מיאלומה

  ביום שלישי הקרוב (15 באוקטובר) בשעה 16:00 יתקיים במרכז הרפואי 'וולפסון' כנס בשיתוף אמ"ן - עמותת חולים במחלת המיאלומה - שיעסוק במחלה, בדרכי טיפול עכשוויים ועתידיים, ובעוד מגוון נושאים. הכניסה חופשית, הקהל הרחב מוזמן

 • MRI בדרך ל"וולפסון"

  משרד הבריאות יעניק למרכז הרפואי 'וולפסון' 3 מיליון שקלים לצורך רכישת מכשיר MRI

 • 'וולפסון' משיק אתר חדש!

  המרכז הרפואי גאה להציג אתר מעודכן, נוח ואסתטי לשימושכם. באתר תוכלו למצוא מידע עדכני על המחלקות והצוותים, לבדוק את זמני הפעילות של המרפאות השונות ולאתר דרכי התקשרות, לצורך התייעצויות או זימון תורים

עבור לתוכן העמוד