חיפושדלג על חיפוש

שבחים ליחידת האבטחה

21/06/2009

"יחידת האבטחה בביה"ח וולפסון מנוהלת בהתאם להנחיות והנהלים, ראוי לציין את ההיערכות ואת רמת התיאום בין כלל מערכי האבטחה. רמת השת"פ בין יחידות האבטחה ליחידות משטרת מרחב איילון, ראויה לחיקוי בכל המתקנים המונחים ולדעתי מהווה מודל לחיקוי" – כך סיכם סנ"ץ שרעבי את הדו"ח שלו במסגרת תוכנית ביקורות שנתית, לבדיקת המוכנות המבצעית של המתקנים המונחים (כל מוסדות הציבור בארץ שעובדים תחת הנחיות של המשטרה והשב"כ). 

ראובן קרן – מנהל אגף בכיר ביטחון במשרד הבריאות, שהביא דו"ח זה לידיעת ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל "וולפסון", הוסיף: "אין ספק שהשקעה רבה ומתמשכת של הממונה על הבטחון וסגנו ב"וולפסון", הביאו לרמה כה גבוהה של מוכנות וכשירות. יישר כח לכל העוסקים במלאכה ואין ספק שאתם מהווים דוגמא לעשייה ברוכה ומקצועית". 

ד"ר ברלוביץ עמד על חשיבות מערך הביטחון ב"וולפסון", והודה לניר כץ – הממונה על הביטחון ולסגנו דגן אקוע, על השקעתם הרבה ועבודתם המצויינת, שהפכה למודל לחיקוי. ד"ר ברלוביץ ציין כי באחריותם הפעלה של חברת אבטחה שמאבטחיה עברו הכשרה של משרד הבריאות, והפעלה של מתנדבים של המשטרה בבסיס "וולפסון", כשהם דואגים לביטחון השוטף בביה"ח ולמניעת אלימות כנגד הסגל הרפואי. ד"ר ברלוביץ הוסיף: "בעבודתם המסורה הם מצליחים להקנות שקט הן למטופלים ובני משפחותיהם והן לצוות העובדים, ובכך תורמים רבות לניהול התקין של חיי ביה"ח".

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד