חיפושדלג על חיפוש

פרס ע"ש פרופ' קישון ז"ל

21/06/2009

פרופ' יחזקאל קישון זפרסים לעובדים מצטיינים של המרכז הרפואי "וולפסון", ע"ש פרופ' יחזקאל קישון ז"ל – מייסדו ומנהלו הראשון של מכון הלב בביה"ח, חולקו בטקס מרגש שהתקיים ב"וולפסון" במעמד משפחתו שתרמה את הפרסים. הטקס התקיים במסגרת פגישת הסגל של מכון הלב, שבו הוצגו נושאים חדשניים בעבודת הצוות הרפואי. 

ד"ר זהבית זיו-נר– סגנית מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" שהכירה את פרופ' קישון בראשית דרכה כרופאה צעירה, "שהיה מפקדי ומורי" כדבריה, אמרה מלים חמות על אנושיותו, טוב לבו, יושרו והידע הרב שלו. ד"ר זיו-נר בירכה את העובדים המצטיינים שזכו בפרס. 

ד"ר עתידה זוסר– גימלאית ביה"ח, לשעבר מנהלת מחלקה פנימית א', ששימשה כיו"ר ועדת הפרס, סיפרה שהיא זוכרת עדיין את פרופ' קישון שהגיע  מבי"ח תל השומר והקים את מכון הלב ב"וולפסון", כשהוא היה הרופא היחיד בו. ד"ר זוסר שמחה לראות כיצד המכון הלך וגדל והתפתח לתפארת "עד שהפך לאימפריה קרדיולוגית". היא ציינה את מסירותו האינסופית של  פרופ' קישון לציבור המטופלים, את סבלנותו ויחסו החברי, ואישיותו יוצאת הדופן.  

באשר לפרסים – ד"ר זוסר מסרה כי הועדה בראשותה, שבה השתתפו ד"ר זהבית זיו-נר וגב' מרים קישון, קיבלה 110 המלצות על 44 מועמדים. הם שמחו להיווכח כי ב"וולפסון" יש כל כך הרבה עובדים טובים ומסורים, מה שהיקשה על הבחירה.  

בפרס הראשון זכתה גב' יוסטינה ברודסקי – עובדת בית המרקחת, על רמה מקצועית ומחוייבות במגוון תפקידים, מסירות בלתי מתפשרת ויחסים טובים עם צוות בית המרקחת וגורמים בביה"ח ומחוצה לו, על ביצוע עבודות ביעילות תוך חסכון לביה"ח. 

בפרס השני זכו שניים: ד"ר אלכסנדר ציביאן – מנהל שירות אורולוגיה לפרוסקופית במחלקה האורולוגית, על עבודתו המסורה ומיומנותו בניתוחים לפרוסקופיים במערכת השתן. מן המצטיינים בארץ בתחום, ובזכותו המחלקה האורולוגית ב"וולפסון" מהמובילות בארץ בתחום האונקולוגיה האורולוגית הלפרוסקופית.

גב' יעל אושר – אחות אחראית של המחלקה לטיפול מיוחד ביילוד – פגייה, על כך שבמשך שנות עבודתה הביאה את הסיעוד ביחידה לטיפול מיוחד ביילוד, לרמות גבוהות הזוכות להכרה ארצית, ועל מצויינות ואיכות ללא פשרות. 

גב' מרים קישון אמרה שבכל שנה הטקס מאד משמעותי עבורה ועבור משפחתה. אחד הדברים שפרופ' קישון ז"ל הקפיד עליהם היתה מסירותו לעבודה, לעובדים ולשיתוף הפעולה עם כל מחלקות ביה"ח. היא בירכה את הזוכים בפרסים וציינה כי אלה שנבחרו ראויים לפרס מכל הלב. 

פרופ' יוסף רוזנמן– מנהל מכון הלב ב"וולפסון" אמר שלכבוד לו לקיים את הטקס במסגרת פגישת סגל המכון, כי פרופ' קישון נתן את הבסיס לכל הפעילות שלהם ולהישגיהם, ואנשי מכון הלב שמחים להיות שותפים למצויינות בביה"ח, שמתבטאת כאן בחלוקת הפרסים לעובדים מצטיינים מכל הסקטורים בביה"ח.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד