חיפושדלג על חיפוש

נזקי שמש

28/06/2009

נזקי שמש – מניעה, אבחון וגילוי מוקדם נושא ערב הראיונות עם מומחי "וולפסון" בהנחיית איתן דנציג, שיתקיים ביום שלישי 7.7.09 בשעה 18:00  באודיטוריום העירוני, רח' הדדי 6 בת-ים

עם בוא הקיץ, אך מתאים לכל השנה, ערב ראיונות עם מומחים מ"וולפסון" בנושא: נזקי שמש – מניעה, אבחון וגילוי מוקדם, בהנחיית העיתונאי איתן דנציג, שיתקיים ביום שלישי 7.7.09, בשעה 18:00, באודיטוריום העירוני, רח' הדדי 6 בת ים. הכניסה חופשית.
ישתתפו: 

* ד"ר יוסי אופיר – מנהל יחידת העור ב"וולפסון", ידבר על נזקי השמש לעור: הזדקנות העור, כתמי שמש, גידולים טרום-סרטניים, גידולים סרטניים - מניעה וטיפול.

* ד"ר אייל קרמר – מומחה לכירורגיה פלסטית ב"וולפסון", ידבר על כוויות שמש והטיפול השמרני בהם, וכן על התוצאות המאוחרות של החשיפה לשמש המתבטאות בסרטן העור, והטיפול הכירורגי בו.

* ד"ר יוסף ברנר – מנהל היחידה לאונקולוגיה ב"וולפסון", ידבר על גידולים סרטניים כתוצאה מחשיפת יתר לשמש, החל מגידולי עור בעלי ממאירות נמוכה כגון בזליומות, וכלה בגידולים קטלניים מסוג מלנומה - מניעה והטיפול בהם.

* ד"ר יצחק קונפינו – מומחה לרפואת עור ילדים ב"וולפסון", יסביר כיצד להגן על תינוקות וילדים מפני קרינת השמש ונזקיה וכן דרכים למניעת חשיפתם לקרינה מיותרת גם בשיגרה היומיומית.

* רעיה ביטמן – דיאטנית קלינית, המחלקה לתזונה ודיאטה ב"וולפסון", תסביר כיצד להאט את הזדקנות העור ולצמצם את נזקי השמש ע"י תזונה מתאימה.  

המראיין - העיתונאי איתן דנציג, הדגיש שמניסיונו, הציבור הרחב צמא למידע רפואי,  וכאן יש לכל אחד הזדמנות לשאול את מיטב המומחים שאלות באופן ישיר, מבלי להיזקק ל"טופס 17". 

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" אמר כי למרות שבציבור עלתה  המודעות לסכנות מחשיפת יתר לקרינת השמש, עדיין חסר מידע חיוני, ובערב ראיונות זה יש לציבור הזדמנות ללמוד ממומחים כיצד להתגונן מהשמש, להילחם בהזדקנות העור, להגן על עורם הרגיש של הילדים, ומהם הטיפולים העדכניים בכתמים ובגידולים לסוגיהם.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד