חיפושדלג על חיפוש

איפה כאן מלמדים הרדמה?

5/07/2009
פרופ' טיבריו עזרי

מזכירת האיגוד העולמי להרדמה - ד"ר אנג'לה אנרייט, הרעיפה תשבחות על תכנית ההשתלמות לרופאים מרדימים מחו"ל במרכז הרפואי "וולפסון", בפגישתה עם פרופ' טיבריו עזרי – מנהל מחלקת ההרדמה ב"וולפסון", במסגרת הכנס השנתי של האיגוד האירופי להרדמה, שהתקיים בחודש יוני במילנו שבאיטליה. 

פרופ' עזרי הסביר כי מזה שלוש שנים, רופאים מארצות אפריקה וממזרח אירופה מגיעים למחלקת ההרדמה ב"וולפסון" להשתלמות בת מספר חודשים, הנערכת בחסות האיגוד העולמי להרדמה. הרופאים הללו לומדים ב"וולפסון" נושאים שאין בארצותיהם, כמו: הרדמה בניתוחי לב עם דגש על ניתוחי לב ילדים, צינתורי ילדים, טיפול נמרץ כללי, טיפול נמרץ ילדים, הרדמה מילדותית, טיפול פולשני בכאב כמו השתלת מגרי חוט שדרה, טיפולים שונים תחת רנטגן ועוד. פרופ' עזרי אמר שרופאים אלה, בשובם לארצותיהם, מיישמים את השיטות החדישות שלמדו ב"וולפסון" לרווחת בני עמם, וציין כי הוא רואה בתכנית זו אתגר ושליחות. 

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" אמר שהשתלמות הרופאים במחלקת ההרדמה, מצטרפת להשתלמות רופאים מארצות העולם השלישי במסגרת פרויקט "הצל ליבו של ילד", ולרופאים פלשתינים המתמחים במחלקות שונות של "וולפסון", ועמד על החשיבות ההומניטארית של השתלמויות רפואיות אלה, התורמות לרפואה מתקדמת ומצילת חיים בארצות אלה, לצד הצגת פניה היפות של ישראל.

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד