חיפושדלג על חיפוש

הפנינג הריון

29/09/2009

במחלקת היולדות של המרכז הרפואי "וולפסון", בהתאם למחקרים רפואיים עדכניים, דוגלים במדיניות של סיום הריון  בשבוע ה- 41 ולא נותנים לו להימשך יתר על המידה עקב סיבוכים וסכנות הכרוכים בכך. כך דיווח פרופ' שמואל לוריא – רופא בכיר בחדר לידה, ויהיה בין הדברים שיוצגו בהפנינג הריון שעורך אגף נשים ויולדות של "וולפסון" בשיתוף עם הירחון הורים וילדים, ביום שישי 16.10.09, בשעה 09:00 בבוקר, באולמי "גלריה" רח' לישנסקי 22 א.ת.ח. ראשון לציון. ההפנינג פתוח לציבור וההשתתפות חינם. 

פרופ' לוריא הסביר כי המדיניות במחלקת היולדות מובילה לירידה בתמותה של עוברים ותינוקות, מורידה שיעור של תחלואה עוברית הנובעים מכליאת כתפיים ושאיבת מי שפיר מקוניאליים, ומורידה שיעור של ניתוחים קיסריים. היולדות מגלות שביעות רצון רבה ממדיניות זו. 

מטרת הפנינג ההריון, שיכלול: הרצאות מקצועיות ופאנל שאלות ותשובות של מומחים מ"וולפסון", וכן יריד מציגים מגוון והגרלת פרסים, היא להעביר מידע עדכני בצורה בהירה וברורה לכל, אודות נושאים שחשובים לאישה בהריון ולבן זוגה. 

פרופ' אברהם גולן - מנהל אגף נשים ויולדות ב"וולפסון", אמר שבשנים האחרונות חלו התפתחויות רבות בשטח של מעקב ההריון, זיהוי מומים ומחלות של עוברים טרם לידה, עיכוב לידה מוקדמת, בהקלה על היולדת בעת הלידה והפיכת הלידה לחוויה חיובית, וחשוב להביא חידושים אלה לידיעת היולדת ובני משפחתה.פרופ' גולן הוסיף שניתן להימנע מסכנות שונות לעובר כאשר מיילדים בצורה פעילה בסוף השבוע ה- 41 להריון. 

בתוכנית:

09:00 -    התכנסות, כיבוד קל, וביקור ביריד מציגים.

09:30 -   *הריון, התהליך המופלא! - פרופ' אברהם גולן – מנהל אגף נשים ויולדות.

              *לראות את הנולד, מעקב אחר בריאות העובר- ד"ר סוזנה ונד

              *לקראת הלידה ולאחריה- ד"ר מיכל קובו, אחראית מחלקת יולדות.

              *לידה כחוויה אישית ומשפחתית- פרופ' שמואל לוריא, רופא מחדר לידה.

10:30 -   הפסקה, וביקור ביריד המציגים.

11:15 -  פאנל שאלות ותשובות, בהשתתפות מיטב המומחים של "וולפסון".

12:00 -   דברי סיום והגרלה.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד