חיפושדלג על חיפוש

הופיע הספר "מיילדות, גינקולוגיה ופוריות"

15/11/2009

הופיע הספר "פוריות, מיילדות וגינקולוגיה" בעריכת פרופ' אברהם גולן – מנהל אגף נשים ויולדות במרכז הרפואי "וולפסון" וראש החוג למיילדות וגינקולוגיה בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל-אביב. 

הספר שבכתיבתו השתתפו בכירי הגינקולוגים בארץ, הוא ספר לימוד מעמיק ורחב היקף, בשפה העברית, המיועד לסטודנטים לרפואה, מתמחים וגינקולוגים.  

פרופ' גולן ציין כי הנושאים המוצגים בספר משלבים ניסיון עשייה קלינית יומיומית בבתי החולים ובמרפאות עם תוצאות מחקרים. כמו כן משולבים בספר פרקים חדשניים, תוצאות תגליות של השנים האחרונות, וכן טיפולים וניתוחים עדכניים, פרי טכנולוגיות מתקדמות שמיושמות בבתי החולים. לצד הנושאים הקלאסיים הנוגעים להריון, לידה, משכב לידה וסיבוכיהם, פריון וגינקולוגיה, הוכנסו לספר גם נושאים שהמעיטו לעסוק בהם בעבר כגון: גינקולוגיה של גיל הילדות וההתבגרות, אונקוגנטיקה, כירורגיה מונעת, הפרעות בתפקוד המיני, תאי גזע והפוטנציאל הטמון בשימוש בהם, ועוד. 

פרופ' גולן עמד על חשיבותו של הספר המופיע בשפה העברית, שהופך את החומר המופיע בו לידידותי לקורא הישראלי, ועל המידע המקיף והעדכני עם החידושים האחרונים, שהוא לעזר רב ללומדים ולעוסקים בתחום.

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד