חיפושדלג על חיפוש

הפנינג הריון

22/11/2009

במחלקת היולדות של המרכז הרפואי "וולפסון", הצליחו להפחית בכ- 60% (!) את ירידת לחץ הדם ביולדות אחרי הרדמה ספינלית (אזורית) לקראת ניתוח קיסרי, שיכולה לגרום לירידת זרימת הדם לעובר ולחמצת ביילוד, כך מסר פרופ' שמואל עברון – מנהל היחידה להרדמה מיילדותית, לקראת הפנינג ההריון שעורך אגף נשים ויולדות של "וולפסון" בשיתוף עם הירחון הורים וילדים, ביום שישי 4.12.09, בשעה 09:00 בבוקר, ב"תיאטרון מופת", רח' ההסתדרות 31 פינת רח' בלום 41, חולון. ההפנינג פתוח לציבור וההשתתפות חינם. 

פרופ' עברון הסביר כי במחלקת היולדות ב"וולפסון" מצליחים, עם הטיפול המתאים, לשמור על לחץ הדם של היולדת עם הרדמה ספינלית (אזורית), בערכים הקרובים לנורמה ולשמור על העובר מפגיעה של חמצת.  

מטרת הפנינג ההריון, שיכלול: הרצאות מקצועיות, ופאנל שאלות ותשובות של מומחים מ"וולפסון", וכן יריד מציגים מגוון והגרלת פרסים, היא להעביר מידע עדכני בצורה בהירה וברורה לכל, אודות נושאים שחשובים לאישה בהריון ולבן זוגה. 

פרופ' אברהם גולן - מנהל אגף נשים ויולדות ב"וולפסון", אמר שבשנים האחרונות חלו התפתחויות רבות בשטח של מעקב ההריון, זיהוי מומים ומחלות של עוברים טרם לידה, עיכוב לידה מוקדמת, שיפור ההרדמה וההקלה על היולדת בעת הלידה והפיכת הלידה לחוויה חיובית בלידות רגילות ובניתוחים קיסריים. פרופ' גולן אמר שחשוב להביא חידושים אלה לידיעת היולדת ובני משפחתה. בתוכנית:

09:00 -    התכנסות, כיבוד קל, וביקור ביריד מציגים.

09:30 -   *הריון, התהליך המופלא! - פרופ' אוסקר סדן – סגן מנהל אגף נשים ויולדות    

                 ואחראי חדר לידה.

              *לראות את הנולד, מעקב אחר בריאות העובר- ד"ר גדי  מלינגר, מנהל יחידת  

                האולטרהסאונד.

              *"בעצב תלדי..." האמנם גם היום?- ד"ר מיכל קובו, אחראית מחלקת יולדות.

              *לידה כחוויה אישית ומשפחתית- פרופ' שמואל לוריא, רופא מחדר לידה.

              *קורס הכנה ללידה בוולפסון – גב' חני רובינשטיין, מיילדת.

10:30 -   הפסקה, וביקור ביריד המציגים.

11:15 -  פאנל שאלות ותשובות, בהשתתפות מיטב המומחים של "וולפסון".

12:00 -   דברי סיום והגרלה.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד