חיפושדלג על חיפוש

שילוב אנשים עם מוגבלויות

23/11/2009
שילוב אנשים עם מוגבלויות

תעודות הוקרה והערכה על הצטיינות בשילוב וקידום אנשים עם מוגבלויות בחיי העבודה במרכז הרפואי "וולפסון", הוענקו ע"י צוות הניהול של "המשקם" לד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל "וולפסון", לשלום נויפלד – המנהל האדמיניסטרטיבי ולקלמן גרנק – סגן המנהל האדמיניסטרטיבי.

ליאור שטרסברג – מנכ"ל "המשקם" עם צוותו וכן חגי מרום – גזבר הסוכנות היהודית, ביקרו ב"וולפסון" כדי לפגוש את 24 עובדי המשקם הממלאים תפקידים שונים בביה"ח בגננות, במחסן הלבנים, בבית המרקחת ועוד. 

עובדי "המשקם" סיפרו לאורחים על שביעות רצונם מהעבודה ועל היחס החם לו הם זוכים ב"וולפסון", כשהם מביאים כדוגמא את המתנות שהם מקבלים בכל חג כמו שאר העובדים, ואילו מנהלי "וולפסון" ציינו את עבודתם המסורה. קלמן גרנק הזכיר כי כל הגינון היפה והפורח בביה"ח נעשה אך ורק בעבודה עצמית – כולה ע"י עובדי "המשקם". 

ד"ר ברלוביץ הודה על תעודות ההוקרה ואמר שהוא שמח וגאה לסייע לאנשים עם מוגבלויות ולשלבם בחיי העבודה של ביה"ח לתועלת שני הצדדים – העובדים מרגישים יצרניים ושהם מרוויחים את לחמם בכבוד, ומצד שני ביה"ח נהנה מפרי עמלם.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד