חיפושדלג על חיפוש

פרופ' בר נבחר ליו"ר החברה לרפואת האם והעובר

6/12/2009
פרופ' בר נבחר ליו"ר החברה לרפואת האם והעובר

פרופ' קובי בר – מנהל היחידה לרפואת האם והעובר שבאגף נשים ויולדות במרכז הרפואי "וולפסון", נבחר ליו"ר החברה הישראלית לרפואת האם והעובר, בכנס השנתי של החברה.

פרופ' בר אמר עם היבחרו, כי הוא מתכוון לפעול להעלאת קרנה של הרפואה המיילדותית, שחל פיחות במעמדה עקב גורמים כרפואה מתגוננת ותנאי העבודה הקשים. ברצונו לקדם פגישות מדעיות ברמה גבוהה בשיתוף עם רופאי הקהילה, אנשי האולטראסאונד, אחיות ומיילדות, מה שיתרום לקידום המקצוע.

פרופ' בר מתכוון לפעול ליצירת איחוד של מרכזים רפואיים בתחום של מחקרים, כדי לאפשר מחקרים רחבי היקף ובעלי משקל בתחום. במסגרת המינוי הוא רוצה לתת ייצוג הולם לרפואת האם והעובר כלפי גופים לא רפואיים, כדי להעביר מסרים נכונים לציבור ולשמור על מעמדה. 

פרופ' בר חש כבוד ומחויבות רבה למלא תפקיד חשוב זה באיגוד המקצועי הוותיק ורב המסורת ביותר בקרב הרופאים הגינקולוגים, וסמוך ובטוח שכישוריו כמנהל יחידת האם והעובר ב"וולפסון", כפרופסור בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל-אביב, וכחבר ועד במשך 8 שנים, יעזרו לו במימוש מטרותיו.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד