חיפושדלג על חיפוש

סדנא לירידה במשקל לילדים

13/12/2009

"השמנת יתר בילדים ובני נוער הפכה למגיפה אמיתית בישראל, וילדים שמנים הופכים למבוגרים שמנים על כל התוצאות הבריאותיות הכרוכות בכך" כך אמר ד"ר חוליו ויינשטיין – מנהל היחידה לסוכרת במרכז הרפואי "וולפסון", שפותחת סדנא לירידה במשקל לילדים ובני נוער לאחר חג החנוכה, ביום שני 21.12.09.

ד"ר ויינשטיין הוסיף כי להורים תפקיד חשוב בשמירה על תזונה נכונה של ילדיהם, ומשקל תקין בגיל צעיר ימנע התפתחות סוכרת, מחלות לב, שבץ, הפרעות בראייה, סרטן ומחלות פרקים בבגרותם, ויאפשר להם ליהנות מבריאות טובה. 
הסדנא המיועדת לבני 8-14 תתקיים פעמיים בשבוע אחה"צ, למשך שלושה חודשים. 

בתוכנית:

  • פעילות גופנית עם מאמנת הכושר - סיגל יוסף המתמחה בילדים, כאשר האימון מותאם במיוחד לילדים ולמתבגרים עם עודף משקל, שבד"כ מתרחקים מכל פעילות גופנית. מאמנת הכושר תחלק גביע ומדליות לילדים שיפגינו בסדנא מאמצים ומילוי כל ההוראות באופן נמרץ, כדי להגביר את המוטיבציה שלהם לפעילות גופנית.
  • פגישה עם דיאטנית מוסמכת לילדים - נעמי מור, שתלמד את עקרונות התזונה הנכונה ותדריך לשינוי הרגלי אכילה, בישול ארוחות בריאות, למידת קריאת תוויות מזון, התמודדות עם אכילה במסיבות, מסעדות, בימי הולדת. 
  • פגישה עם הפסיכולוגית ילדים - אסתר מימון, מומחית לטיפול באמנות, שתחזק את ביטחונם העצמי ותאפשר לילדים לבטא את רגשותיהם, באמצעות שיחות ופעילות אמנותית מהנה ויצירתית כמו ציור ופיסול.
  • ההורים יוזמנו לשיחות אישיות וקבוצתיות.

נעמי מור - מרכזת הסדנא אמרה כי הוחלט לפתוח את הסדנא מיד לאחר חג החנוכה, שהוא אמנם חג מואר ושמח אך גם משמין, כדי לסייע לילדים ולבני הנוער לרדת במשקל, לטובת בריאותם והמראה שלהם.  

להרשמה ומידע נוסף ניתן לפנות לדיאטנית נעמי מור 050-6368369.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד