חיפושדלג על חיפוש

דמי חנוכה מ-"י.ע.ל." לבית חולים

20/12/2009
דמי חנוכה מ-"י.ע.ל." לבית חולים

במסיבה השנתית המסורתית לכבוד עמותת המתנדבים י.ע.ל (יד עזר לחולה) ולציון יום המתנדב הבינלאומי ,שהתקיימה בחג החנוכה במרכז הרפואי "וולפסון", מסרה הגב' חמדה ישראלי – יו"ר העמותה בביה"ח, לד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל "וולפסון", תרומה ע"ס 100 אלף ש"ח מההכנסות השנתיות  מהקפיטריה ומעגלות המזון הניידות שמופעלות ע"י המתנדבים בביה"ח, לצורך רכישת ציוד רפואי מתקדם. 

בתמונה משמאל לימין:
גב' חמדה ישראלי - יו" עמותת י.ע.ל ב"וולפסון", מר מוטי ששון - ראש העיר חולון, ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל "וולפסון", גב' ברכה נחמן - יו"ר מועצת ארגוני י.ע.ל הארצית, גב' אסתר פירון - סגנית ראש העיר בת ים. צילם: ברק נונא.
 

גב' ישראלי פתחה את הערב בתודה לצוות המתנדבים הנפלא על עבודתם הברוכה ופעילותם החשובה בביה"ח. המתנדבים מסייעים במחלקות, במעבדות, ברישום א.ק.ג., בגזברות, במחסן, בבית המרקחת, בטיפול בכביסה ותפירה, במטבח, בקפטריה ועוד. גב' ישראלי ציינה שרוב המתנדבים הם גימלאים ולמרות שאינם תמיד בקו הבריאות הם בכ"ז באים לעזור. היא הביעה תקווה שעוד מתנדבים, צעירים יותר, יצטרפו לעמותה. 

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל "וולפסון" הודה לעמותת י.ע.ל ובראש ובראשונה לגב' ישראלי על הסיוע ועל התרומה הנאה שתנוצל היטב לטובת החולים, וציין כי יש הערכה רבה לפעילות המתנדבים. ד"ר ברלוביץ הוסיף: "מעבר לתרומה הכספית, יותר חשובים מאור הפנים ושמחת החיים שאתם המתנדבים מביאים לחולים, מה שתורם להבראתם ולאיכות חייהם, ועל כך אני מודה לכם מכל הלב". 

מר מוטי ששון– ראש העיר חולון הודה למתנדבים שתרומתם שווה יותר מכסף, והוסיף: "החוסן החברתי של קהילה נבחן בתרומת החזק לחלש, העשיר לעני, הבריא לחולה. כל אחד מכם המתנדבים הוא אור קטן, אך האבוקה הגדולה המצטרפת מכל הנרות הקטנים הללו הופכת אותנו לחברה בריאה, חמה וטובה. אני גאה בתושבים המתנדבים ומאחל  לכולכם אריכות ימים". מר ששון התכבד בהדלקת נרות החנוכה ובירך עליהם בקול ערב. 

גב' אסתר פירון– סגנית ראש העיר בת ים ומ"מ של אורי בוסקילה שנבצר ממנו להגיע, בירכה את הנוכחים ואמרה כי כמי שהיתה מאושפזת ב"וולפסון" היא יכולה להעיד מנסיונה כמה חשובים החיוך והמילה הטובה של המתנדבים.  

גב' ברכה נחמן– יו"ר מועצת ארגוני י.ע.ל הארצית, בירכה את המתנדבים להמשך פעילות ברוכה למען החולים וביה"ח ואמרה כי התנדבות למען חולים וחלשים היא סם מרפא שמשביח את חיי המתנדבים עצמם. 

ד"ר הדי אורבך– מנהלת מחלקה פנימית ב' ב"וולפסון" , נשאה הרצאה בהירה ואינפורמטיבית על הנושא: "מחלות ניווניות של המפרקים בגיל השלישי", ובסופה ענתה על שאלות מהקהל. 

אורי עובדיה פתח את הערב בשירה ונגינה על אורגן והנעים בשירי חנוכה. בתכנית האמנותית הופיעה להקתו של מאיר מרסל, המונה 14 נגני מנדולינות, כלי מיתר וזמרות. הם שרו שירים דרום אמריקאים, שירי לדינו, ולסים וינאיים, ושירים יווניים ובולגריים להנאת הקהל. יש לציין כי כל האמנים הופיעו בהתנדבות.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד