חיפושדלג על חיפוש

יו"ר חדש לעמותת הידידים

25/01/2010
בן חור ירושלמי

בן חור ירושלמי נבחר פה אחד כיו"ר החדש של עמותת ידידי המרכז הרפואי "וולפסון", בישיבת הנהלת העמותה שהתקיימה לאחרונה, והוא מחליף את אלי בארי שכיהן בתפקיד בהצלחה רבה בשלוש השנים האחרונות. 

בן חור ירושלמי (46) תושב חולון, פרסומאי ומעצב, מכהן כמנכ"ל בחברת "פרסום המערכת" שבבעלותו. הוא מרבה בפעילות התנדבותית בכלל ובסיוע ל"וולפסון" בפרט: לעמותת הידידים ירושלמי מסייע מזה 26 שנה (!), בשנים הראשונות בסיוע חיצוני ע"י ארגון אירועי התרמה, ומזה כ- 15 שנה כחבר הועד המנהל של עמותת ידידי "וולפסון". בנוסף היה פעיל בארגוני התנדבות שונים, ביניהם: אקי"ם, איל"ן, האגודה למען החייל בת ים. 

עם כניסתו לתפקיד הודה ירושלמי למנהלת עמותת הידידים - חנה גוכשטט, והבטיח להצעיד את העמותה, עם חבריה הנאמנים, אל עבר המטרות העיקריות למענן העמותה פועלת: רכישת ציוד רפואי מתקדם ושיפור רווחת החולים הבאים בשערי המרכז הרפואי "וולפסון". 

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל "וולפסון" בירך על הבחירה ואמר שבן חור ירושלמי תמיד הרשים אותו במסירותו הרבה ובדבקותו במטרה, ומאמין שרצונו העז של ירושלמי לסייע לביה"ח יעמוד תמיד לנגד עיניו. ד"ר ברלוביץ איחל לו הצלחה והוסיף: "אני בטוח שפעילותו כיו"ר עמותת הידידים תהיה לטובת כל מי שנזקקים לשירותי ביה"ח - תושבי האזור כולו, וכן תושבים מכל הארץ, שמגיעים כדי להסתייע בטיפולים הייחודיים של "וולפסון". מהצלחתו של ירושלמי בתפקיד ייהנו כולם". 

ד"ר ברלוביץ ביקש להודות לאלי בארי עם סיום תפקידו, על תרומתו הרבה ופעילותו הבלתי נלאית למען "וולפסון", כשהוא מעמיד לרשות ביה"ח את קשריו הענפים, זמנו ומרצו. ד"ר ברלוביץ הוסיף כי הוא בטוח שאלי בארי ימשיך לתמוך ולסייע ככל יכולתו לביה"ח כחבר מן המניין בעמותת הידידים.

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד