חיפושדלג על חיפוש

סיורים בחדרי הניתוח

21/02/2010
סיורים בחדרי הניתוח

"יום אחות חדר ניתוח" צויין במרכז הרפואי "וולפסון" כחלק מ"יום אחות חדר ניתוח האירופי". היום נפתח בברכות של ההנהלה לצוות חדר הניתוח, שעבודתם הראויה לכל הערכה, מתבצעת במרתף מאחורי דלתות סגורות, נסתרת מעיני שאר עובדי ביה"ח, וביום אחד בשנה החליטו לחשפה לעיני כולם.  

צוות חדר הניתוח יזם סיורים מודרכים בחדרי הניתוח לאחיות ורופאים מהמחלקות השונות, להנהלה, לאנשי מינהל ומשק, לצוות המורים מביה"ס לסיעוד ע"ש א. "וולפסון" ולחברי עמותת הידידים. כ- 100 אורחים השתתפו בסיורים שהודרכו ע"י אחיות חדר ניתוח, וכללו צפייה בניתוחים, באמצעות טלוויזיות שהוצבו מחוץ לחדרי הניתוח, כגון: ניתוח לב בילד, ניתוח קטרקט כשהם צופים בהשתלת עדשה בעין ועוד, תוך שיתוף פעולה של המנתחים בהסברים. כמו כן צפו האורחים בתערוכה של ציוד ומיכשור ייחודי המשמש את המנתחים, אביזרים נלווים שונים כגון פרוטזות ושתלים שונים ועוד. התערוכה עוררה ענין רב. 

איריס לניאדו – אחות אחראית חדר ניתוח, עמדה על חשיבות חשיפת העשייה, ולו רק על קצה המזלג, של צוות חדר ניתוח, והוסיפה כי שאבה עידוד רב מהתגובות הנלהבות והמפרגנות שהתקבלו מכל המשתתפים בסיורים. 

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" בירך על יוזמת צוות חדר ניתוח לקרב את שאר העובדים בביה"ח אל פעילותם, ואמר שחדר הניתוח הוא לבו הפועם של ביה"ח ומספק שירות חיוני לכל המחלקות. ד"ר ברלוביץ ציין את עבודתם המסורה, המקצועית והיעילה כל השנה והודה להם בחום.

בתצלום: עובדים של "וולפסון" לבושים במדי חדר ניתוח בעת סיור, צופים בציוד למנתחים ושתלים אורתופדיים כחלק מתערוכה. צילם:  ברק נונא. 
בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד