חיפושדלג על חיפוש

מנהל חדש בניתוחי חזה

10/03/2010
מנהל חדש בניתוחי חזה

ד"ר מיכאל פפיאשוילי (37) זכה במכרז לניהול יחידת ניתוחי חזה במחלקה לניתוחי לב וחזה בניהולו של ד"ר ליאור ששון, במרכז הרפואי "וולפסון". 

בתפקידו האחרון, בשנים 2007-2010 עבד ד"ר פפיאשוילי כמומחה לניתוחי חזה בביה"ח אסף הרופא, ובשנת 2008 השתלם בארה"ב בביה"ח "סידר סיני" בלוס אנג'לס, אצל מנתח חזה בעל שם עולמי – פרופ' רוברט מק'קנה. 

לד"ר פפיאשוילי ניסיון רחב בתחום של אבחון וטיפול פולשני ולא פולשני (טוראקוסקופי) של סרטן ריאות לסוגיו, גידולים בבית החזה, מחלות ושט ודופן בית החזה, שחפת, מחלות שפירות של הריאות ועוד. 

ד"ר ליאור ששון – מנהל המחלקה לניתוחי לב וחזה ב"וולפסון" בירך על המינוי ואמר כי ד"ר פפיאשוילי מביא עמו ניסיון ומיומנויות חיוניות, שמאפשרות למחלקה להציע אפשרויות ניתוחיות חדישות, שיקצרו את זמן האישפוז של המטופלים ויאפשר את חזרתם המהירה יותר לתפקוד.

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל "וולפסון" אמר כי הוא שמח שבימים אלה בהם מדברים בארץ על מחסור במנתחים, הצליחו ב"וולפסון" לגייס מנתח מיומן ומנוסה לתחום חיוני של ניתוחי חזה, ובכך לשפר את השירות לתושבי האזור.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מפגש אונליין שאלות ותשובות עם מיטב המומחים מחדר הלידה

    *מפגש נדחה, נעדכן במועד החדש יולדות יקרות, בשל המצב הביטחוני והדאגה שלכן, נקיים מפגש אונליין שאלות ותשובות עם מיטב המומחים מחדר הלידה. יום חמישי ה 12.10 בשעה 12:00 והכל מבלי לצאת מהממד.12/10/2023 12:00

  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד