חיפושדלג על חיפוש

רוטרי יפו למען הפגייה

22/03/2010
רוטרי יפו למען הפגייה

ביחידה לטיפול מיוחד ביילוד (הפגייה) של המרכז הרפואי "וולפסון", התקבלה תרומה חשובה ומחממת לב: אברהם גייר – נשיא המועדון היהודי-ערבי רוטרי יפו ומוחמד מנצור (אבו חסן) חבר המועדון וחבר עמותת ידידי ביה"ח "וולפסון", הביאו באופן אישי מבחר ספרים העוסקים בתחום הטיפול בפג, תרומת מועדון רוטרי יפו ותרומתו האישית של מר מנצור, המיועדים ל"חדר הורי פגים" ביחידה. 

יעל אושר – אחות אחראית היחידה וצילה וידברג – העובדת הסוציאלית, ערכו לאורחים סיור והבהירו ש"חדר הורי פגים" שהוקם ורוהט ביוזמת ההורים, מיועד עבורם לשאיבת חלב ולמנוחה, בשעות הרבות בהן הם שוהים ליד התינוקות שלהם, וכעת יוכלו להרחיב את הידע וההבנה בנושא הטיפול בפגים. 

וידברג הסבירה כי אין מכינים זוגות בהריון לאפשרות של לידת פג, וכשזה קורה - רבים מופתעים וחלקם נכנסים ממש להלם וחווים חוסר אונים, חוסר וודאות וחוסר שליטה. לכן חשוב שיעמדו לרשותם ספרים עם מידע מפורט ועדכני בנושא הפגות, כאשר הידע הזה מאפשר להורים שליטה במצב. 

"כל הכבוד לצוות המחלקה על הטיפול המסור וההישגים - שיבורכו" אמרו מר גייר ומר מנצור בתום הסיור במחלקה, שבמהלכו גילו עניין רב והתרגשו מאד. הם הבטיחו כי בכוונתם להמשיך את מעורבותם עם הפגייה של "וולפסון": מתוכנן סיור של חברי מועדון רוטרי יפו, ופגישה עם הורי פגים, כדי לבחון יחד את הצרכים ודרכי העזרה לפגייה. 

חנה גוכשטט – מנכ"ל עמותת הידידים של "וולפסון", הסבירה כי פרוייקט זה הוא במסגרת פעילות עמותת הידידים לקירוב הקהילה לביה"ח והגברת עזרתה, כדי לאפשר לביה"ח להרחיב את השירותים שהוא מציע לרווחת הקהילה.

בתצלום משמאל לימין:אברהם גייר - נשיא מועדון רוטרי יפו, יעל אושר - אחות אחראית היחידה לטיפול מיוחד ביילוד, צילה וידברג - העובדת הסוציאלית של היחידה, מוחמד מנצור - חבר מועדון רוטרי יפו וחבר עמותת הידידים של "וולפסון".צילמה: חנה גוכשטט

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד