חיפושדלג על חיפוש

הפגייה בפרק

1/06/2010
הפגייה בפרק

אירוע מרגש בחסות ראש העיר חולון מר מוטי ששון  התרכש בפארק פרס  בחולון, בו נפגשו מאות ילדים שנולדו פגים  בבית החולים וולפסון. באירוע נכחו ראש העיר של חולון מר מוטי ששון ומנהל  בית החולים וולפסון ד"ר יצחק ברלוביץ שאמר שלראות את הילדים משחקים, מלקקים גלידה ובעיקר שמחים זה אושר גדול לכולם. 

אושר יעל - אחות אחראית של הפגייה לא הפסיקה להתרגש  כי היא זאות שראתה אותם במשקל  חמש  מאות  גרם באינקובטור  והיום  בני חמש- שש ואפילו כאלו שחוגגים  בני מצווה. 

ד"ר דוד  קוהלת - מנהל הפגייה - גם הוא היה מאוד מרוגש  ואמר  "לא יאומן עד כמה זה מרגש לראות  שלישיות  שנולדו ביחד במשקל שלושה קילו וחצי והיום הם ילדים בני שבע מקסימים ומאושרים". 

ראש  העיר של חולון טעם וליקק בהנאה  מהגלידה והיה נרגש גם הוא: "כיף  לחזור  לילדות".

הורים לפגים שנולדו בוולפסון התאגדו והקימו פורום הורי פגים. יו"ר הפורום  רוני אהרוני אמר: "אנחנו נמשיך  לעשות למען הפגיה בבית החולים וולפסון. אני זוכר כשביתי לורן נולדה לפני חמש  שנים החזקתי אותה  בתוך כף ידי בלבד - זה  היה גודלה - והיום היא ילדה  מדהימה  בת  חמש ומלאת שמחת חיים".

בתמונה: ילדים שנולדו פגים ב"וולפסון" בפרק פרס.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד