חיפושדלג על חיפוש

צעירי חב"ד תרמו כסאות גלגלים לוולפסון

20/02/2011

טיילור הוכמן נער בר מצוה מקליפורניה יזם פרוייקט חסד לכבוד יום שמחתו, הוא התרים את בני משפחתו וידידיו ורכש 300 כסאות גלגלים לחלוקה לנפגעי טרור ומוסדות רפואה בישראל.

 

משפחתו המקורבת לבית חב"ד פנו לרב יוסף יצחק אהרונוב יו"ר ארגון צעירי חב"ד למען נפגעי הטרור בישראל שנטלו על עצמם את פרוייקט החלוקה. נער הבר מצוה השתתף בעצמו בחלק נכבד מימי החלוקה ברחבי הארץ, ובמיוחד בעיר שדרות הסופגת פגיעות קאסמים מעזה וגובה פצועים לא מעטים, שזכו לקבל ממנו כסא גלגלים.

 

ארגון צעירי חב"ד למען נפגעי הטרור פועל כל השנה למען כ- 3,000 משפחות נפגעי הטרור ופצועי צה"ל במגוון רחב של פעילות סיוע. כהוקרה והערכה החליטו בצעירי חב"ד להעניק תרומה של כסאות גלגלים למרכז הרפואי וולפסון בחולון, הפועלים במסירות להביא מזור ורפואה לחולים ולרווחתם של בני משפחותיהם.

 

הרב מנחם קוטנר והרב אהרן פרוס ממרכז צעירי חב"ד יחד עם הרב ירחמיאל גורליק שליח חב"ד בחולון הגיעו לביקור בוולפסון והעניקו את הכסאות גלגלים. הנהלת וולפסון הביעו את תודתם לבית חב"ד חולון על התרומה.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד