חיפושדלג על חיפוש

שחקני "האוס" בוולפסון

11/05/2011
שחקני "האוס" בוולפסון

צוות של סדרת הטלוויזיה האמריקאית הפופולארית "HOUSE"הגיע היום לביקור במרכז הרפואי וולפסון בחולון.   בין המבקרים, מפיק ויוצר הסדרה דיוויד שור והשחקנים ליסה אדלשטיין, עומר אפס, ג'ס ספנסר ואמבר טמבלין. 

במסגרת ביקורם בישראל, צוות הסדרה HOUSE נפגש עם ילדים חולי לב מהרשות הפלסטינית, עיראק, זנזיבר, גאנה, אנגולה ואינדונזיה. הילדים, ממדינות שאין להן אפשרות להעניק טיפול רפואי בתחום ניתוחי לב, הוטסו לישראל על ידי עמותת "הצל לבו של ילד" כדי לעבור ניתוחי לב מצילי חיים במרכז הרפואי וולפסון. העמותה מטיסה מדי שנה כ- 200 ילדים חולי לב ומביאה אותם למרכז הרפואי וולפסון, לקבלת טיפול על ידי הצוות הרפואי המקצועי.

מנהל המרכז הרפואי וולפסון, ד"ר יצחק ברלוביץ': "מדי שנה, צוות המרכז הרפואי וולפסון מנתח כמאתיים ילדים מכל רחבי העולם. ילדים שלולא הטיפול המסור כאן בוולפסון, לצערי לא היו מצליחים לשרוד. עד עתה, נותחו בליבם בוולפסון למעלה מ-2500 ילדים מ-43 מדינות שונות, והצוות הרפואי שלנו ממשיך לעבוד בדבקות, באחריות ובאהבה".

מנהל עמותת "הצל ליבו של ילד", סיימון פישר: "ביקור צוות הסדרה HOUSEמתרחש בזמן משמעותי עבורינו, מאחר והקיץ עמותת 'הצל ליבו של ילד' יוצאת למסע בהר הקלימנג'רו שמטרתו להדגיש את פעילותה האוניברסאלית של העמותה, המנתחת ילדים ללא הבדלי גזע או לאום. במסגרת הטיפוס – לזכרו של ד"ר עמי כהן ז"ל, מייסד העמותה, נגייס תרומות לצורך ניתוחם של מאה ילדים נוספים ברחבי אפריקה. זאת ועוד, העמותה משתתפת בוועדות ארגונים בינלאומיים, אשר תדון בקרוב בקשתה לקבל מעמד של יועץ מטען האו"ם".

בנוסף להבאת הילדים לניתוחי לב מצילי חיים בישראל העמותה גם מביאה רופאים ואחיות ממדינות מתפתחות להכשרה רפואית במרכז הרפואי וולפסון וגם שולחת משלחות רפואיות למדינות אלה, במטרה ללמד את הצוותים המקומיים, לערוך בדיקות רפואיות לילדים ואף לנתח אותם.

צוות השחקנים של HOUSEפגש היום את הילדים המאושפזים במרכז הרפואי וולפסון וביקר בבית הילדים של העמותה באזור, שם מתגוררים ילדים המחלימים מניתוחים שהסתיימו בהצלחה.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד