חיפושדלג על חיפוש

חיי יולדת ניצלו ב"וולפסון"

10/08/2011

חייה של יולדת תאומים בת 18 משכם ניצלו בשבוע שעבר הודות למתן טיפול רפואי מקצועי ומהיר בביה"ח וולפסון, במחלקת הנשים והיולדות בניהולו של פרופ' אברהם גולן.

היולדת הובהלה ל'וולפסון' באישון לילה, כשהיא מדממת ושרויה במצב רפואי קשה אשר הוגדר "בלתי יציב", כתוצאה מלידת תאומים בביה"ח 'רפידיה' בשכם. במהלך הלידה בשכם, התאום הראשון של היולדת הצעירה חולץ באמצעות ואקום, ואילו התאום השני נולד בלידה ספונטאנית. לאחר הלידה בשכם, הופיע אצל היולדת דימום לדני חזק מתעלת הלידה, היא הובהלה לחדר הניתוח של 'רפידיה' ושם בוצעה לה כריתת רחם וניתנו לה 45 מנות דם.

למרות הטיפול שניתן ליולדת בשכם, מצבה הוסיף להיות קשה, ובהתייעצות עם רופאיה ומשפחתה, היא הובהלה לביה"ח וולפסון בחולון. עם קבלתה ב'וולפסון' היא הועברה מייד לחדר הניתוח במחלקת הנשים והיולדות, להליך המכונה 'פתיחת בטן חוקרת'.

פרופ' אוסקר סדן, מנהל חדר הלידה בוולפסון: "במהלך הניתוח נמצא דם רב בחלל הרחם של היולדת, ומוקדי הדימום נתפרו ונצרבו", כך מסר לאחר שהוזעק למתן טיפול רפואי עוד באותו לילה. כאשר הדימום פסק, היולדת הועברה להמשך טיפול במחלקה לטיפול נמרץ בוולפסון, בניהולו של ד"ר אריה סורוקסקי, שם היא שהתה עד להתייצבות מצבה הרפואי.

כעת היולדת מחלימה במחלקת הנשים והיולדות בוולפסון.לתאומים אשר נולדו בשכם שלום.

 

לפרטים נוספים-

מיכל ויינשל שיינמן, דוברת

המרכז הרפואי וולפסון  050.6265336

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד