חיפושדלג על חיפוש

יום המודעוּת לפיזיותרפיה

11/09/2011
יום המודעוּת לפיזיותרפיה

במרכז הרפואי וולפסון מציינים ביום רביעי ה-14 לספטמבר הקרוב את "שבוע המודעוּת הארצי לפיזיותרפיה", באמצעות פעילות ספורטיבית המשלבת שימוש בקונסולת המשחקים הפופולארית Wii.

המרכז הרפואי וולפסון בחר לציין שבוע זה במסגרת פעילות ייחודית אשר יזם מנהל שירות הפיזיותרפיה, אריה ליברמן. הפעילות, שמקורה בעולם "המציאות המדומה" תתקיים דווקא במטרה לעודד פעילות ספורטיבית בעולם האמיתי, בקרב המטופלים ומשפחותיהם. הפעילות תדגים בצורה אינטראקטיבית את האופן שבו פעילות גופנית משפרת את יכולת הנשימה.

הפעילות, אשר תתקיים בלובי הכניסה למרכז הרפואי וולפסון ביום רביעי הקרוב (14.9) בין השעות 10.00-14.00, תכלול שימוש חווייתי בקונסולת המשחקים Wii, כאשר כל מבקרי המרכז הרפואי וולפסון יוזמנו להתנסות במשחק ספורטיבי, אשר במסגרתו יש לעמוד על בסיס מיוחד המחובר לקונסולת ה-Wiiולבצע פעולות אירוביות פשוטות. תנועות אלה ייקלטו במכשיר, והוא יעניק למתנסים מעין משוב – חיובי או שלילי – על אופן התנועה שלהם, וכן יעלה את רמת המאמץ בהתאם ליכולתו של המתנסה.

את הפעילות ילווה צוות של פיזיותרפיסטים מהמרכז הרפואי וולפסון, אשר יעניקו למבקרים במרפאות החוץ של וולפסון הסברים בנושא החשיבות של הכנה נשימתית לפני ניתוח. בתוך כך, יינתן מענה על שאלות כגון מהי הכנה נשימתית, מתי היא נדרשת, כיצד ניתן לבצע אותה, למי יש לפנות, ועוד.  

בתמונה: מנהל שירות הפיזיותרפיה, אריה ליברמן, מדגים את השימוש במשחק (קרדיט צילום: ברק נונא).

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד