חיפושדלג על חיפוש

ביקור נשיא רוטרי העולמי

16/11/2011
ביקור נשיא רוטרי העולמי

נשיא 'רוטרי' העולמי  קאליאן באנרגייהגיע היום (יום שלישי, 15.11) לביקור קצר בישראל. הישר משדה התעופה, יצא בנרגיי ל'וולפסון', שם ערך ביקור במסגרת  פרויקט "הצל לבו של ילד", העוסק בניתוחי לב מצילי חיים בילדים מארצות העולם השלישי . משם המשיך בנרגיי לבקר את הילדים השוהים במעון "הצל ליבו של ילד" בחולון

קאליאן באנרגיי, נשיא רוטרי העולמי, אשר הגיע לישראל לשאת דברים במסגרת כינוס העוסק בבעיית המים בישראל, ביקש לבקר במרכז הרפואי 'וולפסון' בחולון על מנת לצפות בפעילות עמותת "הצל ליבו של ילד" העוסק בניתוחי לב מצילי חיים בילדים מארצות העולם השלישי, וזאת על מנת להביע את החשיבות שארגון 'רוטרי' רואה בהצלת חיי ילדים בכל רחבי העולם. הביקור במרכז הרפואי וולפסון התקיים במחלקת טיפול נמרץ ילדים שבניהולו של ד"ר ציון חורי, ממייסדי עמותת "הצל ליבו של ילד".

משה אידלמן, נגיד 'רוטרי ישראל': "אנו רואים ב"הצל ליבו של ילד" פרויקט דגל. מדובר בפרויקט מיוחד, פרי יוזמתו של  ד"ר עמי כהן ז"ל, אשר ייסד את העמותה. הרעיון לפרויקט נבט במוחו של ד"ר כהן בעת ששירת לפני יותר מ-20 שנה, כרופא של צבא ארה"ב בקוריאה, ושם הציל ילדים חולי לב, שלא היה להם פתרון מרופאים מקומיים. כשעלה לישראל החליט להגשים את חלומו בביה"ח 'וולפסון'. נמשיך לתרום ולסייע לפרויקט".

ד"ר זהבית זיו-נר, סגנית מנהל המרכז הרפואי וולפסון, אשר הצטרפה לביקור, הוסיפה: "אנו בוולפסון גאים להיות חלק ממפעל אנושי חובק עולם, ומדי שנה לנתח כאן בחולון, ולהציל, מעל 200 ילדים ממדינות מתפתחות. רופאינו עושים עבודת קודש, בכל התחומי הרפואה, הן למען תושבי ישראל והן למען ילדי העולם, ודווקא בימים אלה, אני רוצה להודות להם על מסירותם ומקצועיותם".

ארגון 'רוטרי ישראל' מונה כ- 1400 חברים וחברות ב- 59  מועדונים בכל רחבי ישראל. 'רוטרי' הוא ארגון שירות עולמי, לא פוליטי, של אנשי עסקים ובעלי מקצוע המאוגדים במועדונים חברתיים, ללא הבדל דת, לאום, גזע ומין, המקיימים פעילות הומניטארית התנדבותית בקהילה ובעולם, במטרה לשפר את חיי קהילתם המקומית וקהילות בעולם, תוך ניצול הקשרים הבינלאומיים  וכישוריהם המקצועיים.

 

בתמונה: מימין: ד"ר ציון חורי, קאליאן באנרגיי, ורעייתו, ד"ר זהבית זיו-נר, משה אידלמן (קרדיט צילום: סטודיו חן).

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד