חיפושדלג על חיפוש

לאכול כדי להשאר רזה

פרופ' דניאלה יקובוביץ

למרות שהגבלה בכמות האוכל גורמת לירידה במשקל בתווך קצר, רוב האנשים השמנים נכשלים בשמירה על התוצאה לתווך הארוך. מה שמשיגה הדיאטה, משלים הרעב המתגבר כתוצאה ממנה.

במחקר שנעשה על-ידי צוות חוקרים מ"וולפסון" נבדקה קבוצה גדולה של אנשים עם משקל עודף אשר אכלו ארוחת בוקר עשירה בחלבונים ופחמימות. כתוצאה הנבדקים הרגישו שביעים זמן רב והיו מסוגלים לרזות ולא להשמין שוב.

קבוצת החוקרים כללה את פרופ' דניאלה יעקובוביץ’, ד"ר אורן פרוי, ד"ר חוליו ויינשטיין, מנהל יחידת הסוכרת בבית החולים, וד"ר מונה בועז. המחברת הראשית, פרופ' דניאלה יעקובוביץ היא עולה חדשה מונצואלה,  שם היא היתה ידועה במחקרה על דיאטות הרזיה ואף פרסמה ספר בספרדית שתורגם לאנגלית בשם  Big Breakfast Diet ובימים אלו עובר תרגום גם לעברית.

מחקר זה מהווה חלום ציוני עבור פרופ' יעקובוביץ שתמיד רצתה לפרסם מאמר מדעי מישראל.  

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד