חיפושדלג על חיפוש

שירות אינטרנט אלחוטי בוולפסון

20/12/2011
שירות אינטרנט אלחוטי בוולפסון

המרכז הרפואי 'וולפסון' ממשיך לפעול על מנת לשפר את השירות המוענק לכחצי מיליון התושבים בשטחו, למטופלים מכל הארץ ולמשפחותיהם, ומשיק שירות חדש; Wolfson-Free. המדובר שירות אינטרנט אלחוטי (Wi-Fi), אשר הודות לתרומת החברות 'אינטל', 012 סמייל ו'בזק', החל מהשבוע הנוכחי, המטופלים ב'וולפסון' ומשפחותיהם יוכלו לגלוש באמצעותו ברשת האינטרנט ללא עלות.

בשלב ראשון, השירות יהיה זמין בעשרות מרפאות-החוץ של המרכז הרפואי, אשר בהן מבקרים מדי שנה כ-180 אלף איש. "אנו ממשיכים לפעול על מנת לאפשר את השירות גם במחלקות האשפוז", מסר מנהל מערכות המידע של המרכז הרפואי וולפסון, ישראל פיינברג.

עוד ציין פיינברג, כי שירות האינטרנט האלחוטי אשר יינתן במרפאות-החוץ, יהיה זמין ללא כל מגבלה וניתן יהיה להתחבר אליו בקלות ובפשטות, בכל אחת משלוש הקומות של בניין מרפאות-החוץ. לדבריו, השירות נועד להקל על החולים המגיעים לטיפולים האורכים שעות רבות, כגון במכון הדיאליזה או במכון האונקולוגי.

השירות החדש יינתן הודות ל-13 מחשבים ניידים שתרמה חברת אינטל לשימוש המרכז הרפואי, חברת בינת שתרמה את כל התשתיות לחיבור נקודות הגישה, תשתית אינטרנטית שתרמה חברת 012 סמייל וקו התקשורת המהיר אשר תרמה חברת בזק.

ד"ר יצחק ברלוביץ', מנהל המרכז הרפואי וולפסון: "אנו מישרים קו עם מוסדות ובתי עסק בישראל, אשר מאפשרים ללקוחותיהם לגלוש באינטרנט אלחוטי ללא עלות. בעידן שבו יותר ויותר אנשים עוברים לשימוש במחשבים ניידים, בטאבלטים ובסמארטפונים (טלפונים ניידים חכמים), החשיבות של הפעלת רשת אלחוטית הולכת וגוברת. זאת ועוד, באמצעות הרשת האלחוטית, נוכל לספק למטופלים לבני משפחותיהם מידע מועיל כאשר הם נמצאים בשטח המרכז הרפואי. אני מודה לאינטל, לבזק ול-012 סמייל על תרומתם".

בתמונה: גולשת במרפאת הדיאליזה במרכז הרפואי וולפסון (צילום: ברק נונא).

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד