חיפושדלג על חיפוש

בעקבות הצלחת סדנאות קודמות לירידה במשקל לילדים

25/12/2011
בעקבות הצלחת סדנאות קודמות לירידה במשקל לילדים

בעקבות הצלחת סדנאות קודמות לירידה במשקל בקרב ילדים בני 8-14, עם תחילת השנה החדשה – ב-24 בינואר 2012 – תיפתח סדנא נוספת, למבוגרים. הסדנא תכלול ליווי צמוד של דיאטנית מקצועית, אימון גופני, הרצאות בנושא תזונה נכונה, סיור לימודי בסופר-מרקט לשם לימוד אודות המזונות הבריאים, הנחייה בנושא – 'כיצד להפחית את סך הקלוריות במהלך הבישול', וכן מדידת משקל שבועית, מדידת אחוזי שומן בגוף ומדידת היקפים.

נעמי מור, מרכזת הסדנאות לירידה במשקל ודיאטנית מוסמכת בוולפסון, מסרה כי סך המשקל של חמשת הנרשמים לסדנת המבוגרים הקרובה 509 ק"ג. לדבריה, "צפויה הרשמה של משתתפים נוספים בסדנה זו, אך אם עלי להתייחס כעת רק לנרשמים הראשונים, אני צופה כי עד לסוף הסדנא משקלם הקולקטיבי יירד לפחות ל- 100 ק"ג".

"תוחלת החיים של הדור הבא צפויה להתקצר עקב התחלואה הנלווית להשמנת יתר. וזאת, למרות הטכנולוגיות הרפואיות המתקדמות", כך אמר באחרונה ד"ר חוליו וינשטין, מנהל היחידה לסוכרת במרכז הרפואי וולפסון. באותה ההזדמנות, ד"ר וינשטין הוסיף ואמר:י "אין תחליף לשמירה על משקל תקין ושמירה על אורח חיים בריא כבר מגיל צעיר, על מנת ליהנות מבריאות טובה ולהאריך ימים".

עלות הסדנא – 275 ₪ לחודש, והיא תתקיים במרכז הרפואי וולפסון, מדי שבוע, במשך 3 חודשים

למידע נוסף על הסדנא ניתן לפנות לנעמי מור, דיאטנית מוסמכת במרכז הרפואי וולפסון 050.6368369

 

 

בתמונה: נעמי מור, דיאטנית מרפאת הסוכרת בוולפסון (קרדיט צילום: ברק נונא).

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד