חיפושדלג על חיפוש

מחלקה נוספת סונפה לאוניברסיטת תל אביב

מחלקה נוספת סונפה לאוניברסיטת תל אביב

במרכז הרפואי 'וולפסון' מציינים בימים אלה את סינופה של המחלקה הפנימית הרביעית לפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר של אוניברסיטת תל אביב. הפעם, זוהי המחלקה פנימית ג' בניהולה   של ד"ר ג'יזל זנדמן-גודארד. קבלת הסינוף לאוניברסיטת תל אביב מהווה מדד לאיכות האקדמית של המחלקה, ומהווה גושפנקא נוספת למצוינות של המרכז הרפואי כולו, ובעקבותיו מעתה המחלקה מוסמכת ללמד סטודנטים לרפואה ולהעניק להם הכשרה רפואית קלינית. לצורך הלימוד של סטודנטים במחלקה פנימית ג', המדריכה הראשית היא ד"ר זנדמן-גודארד, ולצידה פרופ' מיכאל דן, מנהל היחידה למחלות זיהומיות, והמתמחים ד"ר זיו רוזמן וד"ר אלכס מור, שלקחו חלק בלימוד המיומנויות במחלקה. עוד הצטרפו כמדריכים במחלקה: ד"ר תמר גוטסמן וד"ר אורית יוסיפוביץ, רופאות בכירות ביחידה. עד כה הסתיימה הדרכה של קבוצת סטודנטים ראשונה, שנה שישית, במחלקה פנימית, שהביעה שביעות רצון רבה.

 

ד"ר ג'יזל זנדמן-גודארד, מנהלת מחלקה פנימית ג': "לימוד הסטודנטים מאוניברסיטת תל אביב מהווה אתגר - לא רק עבור הסטודנטים, אלא גם עבור צוות הרופאים במחלקה. אני גאה בצוות שלי, ואנו נמשיך לשאוף למצוינות רפואית ללא פשרות". עם המחלקות הפנימיות במרכז הרפואי וולפסון, המסונפות לאוניברסיטת תל אביב, נמנות - פנימית א' בניהולו של ד"ר דב גביש, פנימית ד' בניהולו של ד"ר יצחק בייגל, ופנימית ו' בניהולו של פרופ' ראובן צימליכמן.

 

ד"ר אלכס מור, מתמחה בכיר -מדריך בפנימית ג': "רפואה פנימית היא מקצוע שדורש לא מעט מאמץ פיזי ומנטאלי. התמזל מזלי והגעתי למחלקה שבה ישנו צוות נהדר של רופאים, הן מבחינה מקצועית מהן מבחינה אנושית. בפנימית ג' ב'וולפסון' ישנה אווירה משפחתית, וללא ספק - אם היו מחזירים את הזמן לאחור, הייתי בוחר להגיע אליה שוב".

 

ד"ר זיו רוזמן, מתמחה -מדריך בפנימית ג': "עם סיום לימודי הרפואה שלי, לאחר שהכרתי את הצוות הרפואי והסיעודי של המחלקה פנימית ג' ב'וולפסון', ולאחר שהכרתי את ראש המחלקה - ד"ר גודארד, היה לי ברור ששם אני רוצה להתמחות. במסגרת העבודה שלנו במחלקה, ד"ר גודארד מעודדת אותנו לבחון באופן ספציפי כל מקרה לגופו, להרצות אודותיו לחברינו למחלקה, ולהשתתף בכתיבת מאמרים אקדמאים. אין ספק שעשיתי בחירה נכונה".  


בתמונה: 
ד"ר זנדמן-גודארד וד"ר זיו רוזמן.     צילום: ברק נונא.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד