חיפושדלג על חיפוש

נשיא חדש לעמותת ידידי 'וולפסון'

יעקב גלברד

עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון' הודיעה היום כי בחרה ביעקב גלברד כנשיא.
גלברד יוביל את עמותת הידידים, ביחד עם היו"ר;בן-חור ירושלמי, והמנכ"ל; חנה גוכשטט.

במהלך החודשים האחרונים התקיימו מספר דיונים בין הנהלת המרכז הרפואי, הנהלת עמותת הידידים ויעקב גלברד, במטרה לבחון ביחד מטרות עיקריות ודרכי פעולה שנועדו לקדם את המרכז הרפואי 'וולפסון', בטווח הבינוני והארוך.  

ד"ר יצחק ברלוביץ, מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון': "הניסיון העסקי והניהולי של גלברד מהווה נכס חשוב עבור ביה"ח, שבתקופה זו מקדם מספר פרויקטים מרכזיים, בהם הקמת מכון דימות הכולל MRIומכון ממוגרפיה המתקדמים ביותר בארץ ובעולם".  

בן-חור ירושלמי, יו"ר עמותת הידידים: "הצטרפותו של גלברד, שהוא אחד מן הכלכלנים ואנשי העסקים המובילים בישראל, תאפשר לנו ליהנות מניסיונו הרב וממגע הקסם שלו בהשגת היעדים שהמרכז הרפואי ועמותת הידידים הציבו לעצמם. אני מאמין כי הצטרפותו של גלברד לעמותת הידידים תעודד בכירים נוספים במשק הישראלי להירתם למטרותינו".  

יעקב גלברד, הנשיא הנכנס של עמותת הידידים: "קיבלתי על עצמי את התפקיד מאחר ואני מאמין בפוטנציאל הרב הגלום במרכז הרפואי וולפסון, אשר פועל בלב ליבו של מרכז הארץ ומשרת אוכלוסיה המונה מעל חצי מיליון תושבים. התרשמתי כי בביה"ח, המסונף לפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב, פועל צוות רפואי מקצועי המוביל מחקרים חשובים בארץ ובעולם ואף פעילות בינלאומית ייחודית של הצלת ילדים ממדינות מתפתחות הלוקים בליבם. ביחד, נוכל לקדם את ביה"ח לקראת המטרות והאתגרים הנוספים העומדים בפניו".  

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד