חיפושדלג על חיפוש

MRI בדרך ל"וולפסון"

 MRI בדרך ל"וולפסון"

בהמשך להצהרתו של ראש עיריית חולון, מוטי ששון, אשר קרא לתושבי העיר לתרום להקמת מכון MRI במרכז הרפואי 'וולפסון', היום הצהיר סגן שר הבריאות, הרב יעקב ליצמן, כי יעניק ל'וולפסון' מחצית מתקציב הרכישה למכשיר MRI– 3 מיליון שקלים.

 

סגן השר ליצמן ערך ביקור רשמי במרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם מנכ"ל משרד הבריאות, פרופ' רוני גמזו, וראש מנהל הרפואה, פרופ' ארנון אפק. במהלך הביקור, נערכו דיונים עם הנהלת המרכז הרפואי 'וולפסון' בראשותו של ד"ר יצחק ברלוביץ' ועם ראשי הוועדים במרכז. במסגרת הדיונים, ד"ר ברלוביץ' העלה בפני השר את תכניות המרכז הרפואי 'וולפסון' לשנים הקרובות, וביקש ממנו לאשר אותן. בין התכניות: הקמת מחלקה לשיקום כללי ושיקום גריאטרי, וכן הקמת מחלקה לפסיכיאטריה אקוטית. זאת ועוד, ד"ר ברלוביץ' פירט בפני סגן השר את האתגרים התקציביים של המרכז הרפואי וולפסון, ואילו ליצמן הבטיח לשקול בחיוב להיענות לבקשותיו של ד"ר ברלוביץ' בתחום זה.

 

ד"ר יצחק ברלוביץ', מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון': "אני מעריך את נכונותו של סגן השר לסייע לנו ברכישת ציוד רפואי מתקדם, לטובת כחצי מיליון תושבי האזור, אשר ללא ספק מגיע להם לקבל את שירותי הרפואה הטובים ביותר הקיימים כיום. כמו כן, אני מקווה ומאמין שבתוך זמן קצר נוכל להתחיל לתכנן את בנייתן של המחלקה לשיקום גריאטרי והמחלקה לפסיכיאטריה אקוטית, אשר יספקו מענה רפואי חשוב לצרכים של אוכלוסיית האזור; אוכלוסייה המאופיינת באחוז גבוה של קשישים, ניצולי שואה ועולים חדשים". 

 

בתמונה:

מימין – ד"ר יצחק ברלוביץ; מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון', סגן שר הבריאות; הרב יעקב ליצמן, ראש מנהל הרפואה; פרופ' ארנון אפק.

 

צילום: ברק נונא

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד