חיפושדלג על חיפוש

המלך מגאנה בביקור בחולון

23/07/2012

"תודה למרכז הרפואי 'וולפסון' ולעמותת 'הצל ליבו של ילד' אשר הצילו עשרות ילדים חולי לב מגאנה"
מלך שבט האשנטי של גאנה, המלך אוטומפו אוסיי טוטו ה-2, הגיע בסוף השבוע לביקור בבית הילדים של "הצל לבו של ילד" הפועל בשיתוף עם המרכז הרפואי 'וולפסון'.

תמונה קבוצתית של המלך, הצוות וקבוצת הילדים
במהלך ביקורו שמע המלך על פעילות העמותה והמרכז הרפואי,למען ילדים חולי לב ממדינות מתפתחות, ופגש ילדים שהובאו לישראל מגאנה, אנגולה, זנזיבר, טנזניה, זימבבואה ואוגנדה.
הילדים ואמותיהם סיפרו למלך על חווית המסע לישראל והביעו בפניו את תודתם לצוות הרפואי המסור של 'וולפסון' ושל עמותת "הצל ליבו של ילד".
בסיום הבקור, המלך אמר כי הוא מאד מתרשם מהפעילות וכי הוא מקווה שהצוות ימשיך בפעילות הזו ויציל עוד ילדים רבים מגאנה ומהעולם כולו.

המלך וד"ר ששון ליאור , מנהל מחלקת ניתוחי לב
המלך, מלווה בפמליה של 9 אנשים מגאנה, ביקר בישראל כאורח של קרן ויטל בראשות איתן סטיבה וקבוצת מיטרלי בניהולו של חיים טייב.
קרן ויטל, יחד עם חברת מיטרלי, עובדות בשיתוף פעולה עם עמותת "הצל ליבו של ילד" למען הצלת ילדים חולי לב מאנגולה. בזכות המימון של קרן ויטל וחברת מיטרלי, למעלה מ- 80 ילדים אנגוליים הובאו לישראל ועברו ניתוחי לב מצילי חיים במרכז הרפואי וולפסון.

מדי שנה שולחת העמותה משלחת רפואית לבירת אנגולה, לואנדה, ורופאי העמותה יחד עם הצוות הרפואי המקומי בודקים ילדים חולי הזקוקים לטיפולים מצילי חיים.
הילדים החולים מובאים לישראל במהלך השנה בקבוצות בין 5 ל- 7 ילדים והצוות הרפואי של 'וולפסון' מטפל בהם במסירות.

התמונות צולמו ע"י אילן כהן

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד