חיפושדלג על חיפוש

סדנא לרופאים בקהילה על חידושים בתחום הגלאוקומה

במחלקת העיניים של המרכז הרפואי "וולפסון" בחולון בניהולה של ד"ר לילי נווה, עורך סדנא לרופאים בקהילה, על חידושים בתחום הגלאוקומה ועל הפיתוח המואץ של שירות הגלאוקומה ב"וולפסון". הסדנא תיערך ביום שלישי 13.6.06 בשעה 19:30 בביה"ח "וולפסון". 

ד"ר נווה – מומחית מהשורה הראשונה למחלת הגלאוקומה, הסבירה שגלאוקומה היא גורם מוביל בעולם המערבי להפרעות בראייה ולעיוורון. שכיחות המחלה מוערכת בכ – 2% באוכלוסיה מעל גיל 40 ומגיעה עד לכ – 10% בגיל 80.

בגלאוקומה מתרחשת פגיעה הדרגתית ובלתי הפיכה בעצב הראייה, שבתחילה איננה מורגשת ע"י החולה (לכן הגלאוקומה נקראת גם "הגנב השקט של הראיה") ומכאן החשיבות הרבה באבחון וטיפול בשלבים מוקדמים.  

ד"ר נווה אמרה שבשנים האחרונות פותחו מגוון טיפולים חדשניים ויעילים למחלה ומיכשור רפואי מתקדם, המסייע לגילוי מוקדם ואבחנה מדויקת של הגלאוקומה, ואלה מוצעים ע"י מומחי מחלקת העיניים של מרכז רפואי "וולפסון". היא הוסיפה כי הרופאים בקהילה הנם ציר הטיפול המרכזי בחולי הגלאוקומה ויישומן של אפשרויות הטיפול והמעקב העדכניות, יתרמו לטיפול המשופר בחולה. 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד