חיפושדלג על חיפוש

תרומת מיטות ומוניטורים לכירורגית ילדים

גב' מדלן חסן תרמה מיטות ומערכת בקרת מוניטורים חדישה למחלקת כירורגיה ילדים במרכז הרפואי "וולפסון"
לזכר בעלה דר' עמרם חסן.

                                                                                29.6.06
בתצלום משמאל לימין: פול חסן - בנה של הגב' מדלן חסן, שלמה רכט - יו

בטקס מרגש שהתקיים השבוע במרכז הרפואי "וולפסון", נערך גילוי שלט במחלקת כירורגיה ילדים, המעיד כי גב' מדלן חסן תרמה למחלקה מיטות ומערכת בקרת מוניטורים חדישה, לזכרו של בעלה – דר' עמרם חסן, שהיה בעצמו רופא (בצרפת) ונפטר לפני שנה. הטקס נערך במעמד בני משפחתו וחברים קרובים. 


בתצלום משמאל לימין: פול חסן - בנה של הגב' מדלן חסן, שלמה רכט - יו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי "וולפסון", גב' מדלן חסן - התורמת, ורוניק - בתה של הגב' חסן, ד"ר משה משיח - מנהל "וולפסון", מאחוריו הלן - בתה של הגב' חסן.

בקבלת הפנים הודה דר' פרנסיס סרור – סגן מנהל המחלקה - לגב' חסן במילים חמות ועמד על חשיבות התרומה למחלקה. גב' חסן אמרה שהיא שמחה לתרום למחלקת כירורגיה ילדים ב"וולפסון" מאחר והתרשמה מאוד מהפעילות הרפואית החשובה והמקצועית הנעשית במחלקה זו, וכל זאת בצניעות, מה שמתאים לאופיו של דר' חסן המנוח. באמצעות התרומה היא לא רק מנציחה את זכרו של בעלה, אלא גם מסייעת לקידום בריאותם של ילדים. 

דר' משה משיח – מנהל בית החולים - הודה למשפחת חסן על שמצאו את "וולפסון" מתאים לתרומתם. הוא ציין כי מרכז רפואי "וולפסון" משרת אוכלוסיה גדולה שאיננה משופעת באמצעים, ועם זאת בית החולים לא רק מקבל אלא גם תורם: ב"וולפסון" נותחו עד היום למעלה מ – 1,400 ילדים חולי לב מ – 24 ארצות, כסיוע לילדים ממשפחות חסרות אמצעים מהעולם השלישי. 

מר שלמה רכט – יו"ר עמותת הידידים של מרכז רפואי "וולפסון" אמר שבית חולים הרוצה לשפר ולהתקדם, זקוק לתורמים ולידידים כמו גב' חסן ומסר לה תעודת הוקרה מטעם עמותת הידידים. 

פרופ' ארקדי גורנשטיין – מנהל מחלקת כירורגיה ילדים, סיפר איך מחלקתו התחילה עם מעט מיטות והתפתחה למחלקה מכובדת, שעדיין רוצה לצמוח, ותרומתה של גב' חסן מסייעת להשגת יעד זה. 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד