חיפושדלג על חיפוש

מיכשור מתקדם לחדר טיפול נמרץ במחלקת ניתוחי לב

גב' רוז רוזנבלוט וילדיה תרמו מיכשור מתקדם לחדר טיפול נמרץ במחלקת ניתוחי לב במרכז רפואי "וולפסון", לזכר אייב רוזנבלוט.

משמאל לימין:שלמה רכט - יו"ר עמותת הידידים ב"וולפסון", בריאן - הנכד של הגב' רוזנבלוט, גב' רוז רוזנבלוט, פרופ' אריה שכנר - מנהל מחלקת ניתוחי לב וחזה במרכז, פלורנס - הבת של הגב' רוזנבלוט,דיוויד - הבן, ג'יימי - הנכדה, ריטה - בת זוגו של דייויד.

בטקס מרגש שהתקיים במחלקת ניתוחי לב וחזה ע"ש אנג'לה וסמי שמעון במרכז רפואי "וולפסון", נערך גילוי שלט בחדר טיפול נמרץ למטופלים אחרי ניתוחי לב, המעיד כי גב' רוז רוזנבלוט מניו-יורק וילדיה פלורנס ודייויד, תרמו מיכשור מתקדם ומתוחכם להחייאה ולטיפול במצבים קשים של חולי לב בהיקף של כ – 85 אלף דולר, לזכר הבעל / האב אייב רוזנבלוט.

הטקס נערך במעמד בני משפחה שהגיעו מארה"ב ומכל רחבי הארץ, כשלרבים היו סיפורים מרגשים לספר על "אייב הצדיק" שתמיד תרם רבות לנזקקים ולעמותות צדקה, לארגונים ומוסדות בישראל, ותמיד עשה זאת בצניעות, כשהוא מסרב לקבל כיבודים או אותות. 

דייויד רוזנבלוט גרם לאימו לדמוע מהתרגשות כאשר סיפר על אביו אייב, שבא ממשפחה ענייה שלא היה לה דבר ועדיין היתה תורמת לעניים ממנה, על סיפור האהבה רב השנים בין ההורים ועל הנדיבות והנתינה האינסופיים של אביו, כשאימו תמיד לצידו ותומכת בו. 

פרופ' אריה שכנר – מנהל מחלקת ניתוחי לב וחזה ב"וולפסון" - הודה לגב' רוזנבלוט בחום ובהתרגשות ועמד על חשיבות התרומה לבי"ח "וולפסון", שמשקיע את מירב מרצו בהתקדמות מדעית וברכישת מיכשור מתקדם לטובת המטופלים ולא בשיש מפואר.

פרופ' שכנר הזכיר את הצלחות המחלקה בניתוחי לב הן של ישראלים, והן של ילדים מכל העולם במסגרת עמותת "הצל ליבו של ילד". 

שלמה רכט – יו"ר עמותת הידידים של "וולפסון" אמר כי העם היהודי יחיה לנצח בגלל תחושת הערבות ההדדית, שבאה לידי ביטוי גם כאן, כאשר משפחה יהודית מארה"ב תורמת לבי"ח בארץ. 

את הקשר בין משפחת רוזנבלוט מניו-יורק לבין המרכז הרפואי "וולפסון" יצרה עו"ד אביבה שרון, בת המשפחה, שהיא סגנית היועץ המשפטי של עיריית חולון. היא כיוונה את התרומה ל"וולפסון", מכיוון שהוא בי"ח שמשרת נאמנה את תושבי חולון והאזור כולו.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד